Haylou – kolejny pomysł Xiaomi na smartwatch

Maciej Rosiński
3 komentarze

To kolejny produkt, który za pośrednictwem platformy Youpin, trafia do portfolio Xiaomi. Mowa o zegarku inteligentnym, Haylou Smart Watch.

Najważniejsze z funkcjonalności urządzenia, to pomiar rytmu serca, a także monitorowanie snu i aktywności. W połączeniu z ogniwem, mającym zapewnić 14 dni działania zegarka na jednym naładowaniu oraz ceną, określoną na zaledwie 99, 9 juana, czyli niespełna 55 złotych, może to stanowić nie lada gratkę dla miłośników urządzeń ubieralnych.

Xiaomi Haylou (oznaczenie kodowe – LS01) ma kwadratową kopertę, której głównym elementem jesy kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,3 cala i rozdzielczości 240 x 240 pikseli. Zegarek ma wymiary 40,9 x 35,7 x 11,6 mm i waży 34 gramy. W pudełku sprzedażowym znajdzie się wraz z paskiem silikonowym o szerokości 26,3 mm.

Haylou LS01 jest zasilany ogniwem o pojemności 210 mAh. Jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi pod kontrolą Androida 4.4 oraz iOS 8 (lub nowszymi). Zegarek spełnia wymogi normy IP68 co oznacza, że można go zanurzyć w wodzie na głębokość do 1,5 metra na okres 30 minut. Zegarem może pracować w zakresie temperatur od -20 do 45*C.

Oprócz wspomnianych czujników do pomiary rytmu serca, czy monitoringu snu, zegarek umożliwia monitorowanie aktywności: pomiar kroków, a także 9 różnych trybów sportowych. Biorąc pod uwagę cenę w stosunku do możliwości, szykuje się całkiem ciekawy zegarek.

Źródło i fot.: Gizmo China

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner