Ruszają testy beta Androida Oreo dla Xiaomi Mi MIX 2

Maciej Rosiński
0 komentarz(y)

Czy jesteście posiadaczami jednego z najnowszych smartfonów Xiaomi, modelu Mi MIX 2? Jeśli tak, ten news jest dla Was dobrą wiadomością!

Xiaomi Mi MIX 2 to jeden z ostatnio wprowadzonych smartfonów do portfolio firmy. Jego premiera, przypomnijmy, miała miejsce we wrześniu bieżącego roku. Urządzenie “z pudełka” posiadało system Android w wersji Android 7.1 Nougat na pokładzie. Ci, którzy oczekiwali i oczekują pojawienia się aktualizacji systemu Mi MIX 2 do wersji Oreo, będą zadowoleni z faktu, że Xiaomi przygotowuje się do tego bardzo intensywnie.

Mowa bowiem o rozpoczęciu testów Androida Oreo dla Mi MIX 2. Warto zauważyć, że póki co mamy do czynienia z zamkniętymi testami wersji beta systemu, co wprost oznacza, że bardzo ograniczona liczba użytkowników będzie miała doń dostęp.

Póki co nie ma informacji, kiedy zakończą się beta testy. Wiadomo natomiast, że aby móc uczestniczyć w testach, musicie aplikować na TEJ stronie. Testy dostępne są dla osób, które posiadają system China na swoich “Miksach”, choć dla pozostałych MIUI-userów istnieje możliwość przystąpienia do ekipy Alfa-testerów.

Ważne jest to, że na złożenie aplikacji macie czas do godziny 0.00 dnia 24 grudnia czasu pekińskiego, czyli do godziny 17.00 dnia 24 grudnia czasu warszawskiego. Więcej informacji TUTAJ.

Źródło: Informacja własna

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner