Ruszają testy beta Androida Oreo dla Xiaomi Mi MIX 2

Ruszają testy beta Androida Oreo dla Xiaomi Mi MIX 2

Czy jesteście posiadaczami jednego z najnowszych smartfonów Xiaomi, modelu Mi MIX 2? Jeśli tak, ten news jest dla Was dobrą wiadomością!

Xiaomi Mi MIX 2 to jeden z ostatnio wprowadzonych smartfonów do portfolio firmy. Jego premiera, przypomnijmy, miała miejsce we wrześniu bieżącego roku. Urządzenie “z pudełka” posiadało system Android w wersji Android 7.1 Nougat na pokładzie. Ci, którzy oczekiwali i oczekują pojawienia się aktualizacji systemu Mi MIX 2 do wersji Oreo, będą zadowoleni z faktu, że Xiaomi przygotowuje się do tego bardzo intensywnie.

Mowa bowiem o rozpoczęciu testów Androida Oreo dla Mi MIX 2. Warto zauważyć, że póki co mamy do czynienia z zamkniętymi testami wersji beta systemu, co wprost oznacza, że bardzo ograniczona liczba użytkowników będzie miała doń dostęp.

Czytaj też:  Seria Xiaomi Civi zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Póki co nie ma informacji, kiedy zakończą się beta testy. Wiadomo natomiast, że aby móc uczestniczyć w testach, musicie aplikować na TEJ stronie. Testy dostępne są dla osób, które posiadają system China na swoich “Miksach”, choć dla pozostałych MIUI-userów istnieje możliwość przystąpienia do ekipy Alfa-testerów.

Ważne jest to, że na złożenie aplikacji macie czas do godziny 0.00 dnia 24 grudnia czasu pekińskiego, czyli do godziny 17.00 dnia 24 grudnia czasu warszawskiego. Więcej informacji TUTAJ.

Źródło: Informacja własna

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.