Elektroniczny notatnik Redmi Writing Pad zaprezentowany dziś w Indiach

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Dziś w Indiach Redmi zaprezentowało Redmi Writing Pad, urządzenie to jest przenośnym cyfrowym notatnikiem do robienia notatek czy też pisania bez konieczności używania papieru i długopisu.

Specyfikacja techniczna Redmi Writing Pad

Urządzenie to wyposażone jest w wyświetlacz LCD o przekątnej 8,5 cala. Według Xiaomi ekran ten, nie emituje światła, co zapobiega zmęczeniu oczu po dłuższym użytkowaniu. Przenośny notatnik cyfrowy, jest kompaktowy i bardzo lekki, waży zaledwie 90 gramów. Na dolnej ramce urządzenia, umieszczono przycisk, za pomocą którego można usunąć prezentowane obecnie dane i natychmiast rozpocząć tworzenie czegoś nowego. Przed przypadkowym usunięciem wyświetlanych danych, producent wyposażył ten model, w dodatkowy dedykowany ku temu przycisk. W komplecie znajdziemy również dołączony magnetyczny rysik, który dzięki swojej konstrukcji zapewnia wygodny chwyt oraz dołączanie go to samego urządzenia. Produkt ten zasilany jest, wymienną baterią. Xiaomi twierdzi, iż na jednej baterii użytkownicy mogą napisać do 20 000 stron. 

Grafiki pochodzą z portalu Equal Leaks

Redmi Writing Pad producent wycenił na kwotę 1999 rupii (około 122 zł), lecz podczas przedsprzedaży urządzenie to można kupić za kwotę 599 rupii (około 37 zł) na stronie mi.com.

Źródło: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner