Redmi K50 Gaming czy może POCO F4 GT? [Aktualizacja]

Adam Błażejewski
2 komentarze

Aktualizacja – 16 grudnia, 21:50: Redmi poinformowało w swoich kanałach społecznościowych, iż jeden z modeli serii Redmi K50 będzie napędzany procesorem Dimensity 9000, co może potwierdzać informacje podane w tym artykule.

Według chińskiego blogera, DigitalChatStation, jeden z modeli serii Redmi K50 wewnętrznie znany jako L10 (Matisse) przeszedł certyfikację w Chinach. Może to być Redmi K50 Gaming.

Według wcześniejszych plotek cała seria K50 zadebiutuje w lutym przyszłego roku. Tegoroczny model K40 Gaming Edition został wydany jako POCO F3 GT na niektórych globalnych rynkach, w związku z tym można założyć, że być może w tym przypadku będzie podobnie i urządzenie to zadebiutuje jako POCO F4 GT na rynku globalnym.

Według plotek Redmi K50 Gaming pojawi się w dwóch wersjach – Redmi K50 Gaming Standard (o kryptonimie Rubens – L11A) i Redmi K50 Gaming Pro (o kryptonimie Matisse – L10). Oba telefony będą miały pod maską układy Dimensity firmy MediaTek. Gaming Standard będzie zasilany przez MTK Dimensity 7000, a Gaming Pro będzie wyposażony w MTK Dimensity 9000.

Matisse może być wyposażony w matrycę główną Samsung ISOCELL HM2 108 MP, podczas gdy Rubens może zadebiutować z 64-megapikselowym obiektywem Samsung ISCOCELL GW3. Ponieważ oba telefony będą urządzeniami do gier, spodziewamy się, że będą wyposażone w najnowszy system chłodzenia.

W nadchodzących urządzeniach Redmi możemy spodziewać się wyświetlaczy OLED E6, technologii adaptacyjnej częstotliwości odświeżania i rozdzielczości 2K. Warto zauważyć, że rozdzielczość ta czy też OLED E6, to nowe konfiguracje, które nigdy wcześniej nie były stosowane przez markę Redmi. Jest to zresztą zrozumiałe – trudno byłoby oczekiwać, że seria Redmi wyprzedzałaby pod tym względem samo Xiaomi.

Ujawniono również, że Redmi planuje w tym miesiącu wprowadzić na rynek nowe słuchawki oraz inteligentne zegarki. Niestety nie ma żadnej wskazówki na temat pojawienia się konkretnego modelu.

Źródło: GizChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner