Redmi K30: ekran 120 Hz i nie tylko

Redmi K30: ekran 120 Hz i nie tylko

Nie tak dawno pisaliśmy o pierwszych doniesieniach, dotyczących smartfona Redmi K30. Dzisiaj mamy kilka szczegółów więcej ze specyfikacji.

Pierwsza istotna informacja – smartfon będzie miał ekran o maksymalnej częstotliwości odświeżania 120 Hz, przy czym użytkownik będzie miał możliwość przełączania się między trybami 60 a 120 Hz właśnie.

Skoro o ekranie, Redmi K30 będzie posiadać ekran o przekątnej większej niż dotychczas, 6,66 cala i rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli. W ekranie, co widać na jednym ze zrzutów i na infografice, pojawi się wcięcie na podwójny obiektyw aparatu do selfie.

Wprawdzie wśród danych nie ma informacji o procesorze, który będzie sercem smartfona. Na jego model wskazuje jednak wpis dotyczący GPU Adreno 618. Może to być Snapdragon 730 lub 730G, bo to właśnie te SoC posiadają zaimplementowany ten model układu graficznego.

Czytaj też:  Jak naprawić problem z odtwarzaniem nagrywanych rozmów w Xiaomi?

Planowana premiera urządzenia ma mieć miejsce już w grudniu. Niecodziennym jest nie tyle to, że telefon ma posiadać wsparcie dla szybkiego, 30-watowego ładowania, a fakt, że będzie to urządzenie średniego segmentu, które będzie posiadało pełną obsługę technologii 5G.

Szykuje się nam ciekawa końcówka roku. My z niecierpliwością czekamy na oficjalną prezentację. A Wy…?

Źródło: Weibo

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.