Redmi K30 z podwójnym aparatem do selfie…?

Maciej Rosiński
3 komentarze

Xiaomi jak dotąd nie wprowadziło na rynek oczekiwanego przez wielu modelu Pocophone F2. Zamiast tego, w bieżącym roku na rynku pojawiły się atrakcyjne pod względem ceny i parametrów modele submarki Xiaomi, Redmi K20 i K20 Pro (odpowiedniki dla części rynków zachodnich, w tym naszego, to Mi 9T i Mi 9T Pro).

Jak się okazuje, na wspomnianego Pocophone F2 przyjdzie chyba poczekać dłużej, albo obejść się smakiem, wszak w sieci pojawiły się doniesienia o następcy modeli K20, Redmi K30.

W swoim wpisie na Weibo, Lu Weibing, szef submarki Redmi, opublikował render modelu telefonu z serii K30, z nie sprecyzowaną specyfikacją, ale z ciekawostką w postaci dwóch otworów na układy optyczne w ekranie smartfona.

Oczywiście złośliwi natychmiast zauważą, że tym razem chiński producent zainspirował się nie Apple, a Samsungiem, ponieważ wygląd aparatu do selfie łudząco przywodzi na myśl rozwiązanie z Galaxy S10 Plus, wykorzystując tak jak tam, umiejscowienie i dwuobiektywową konstrukcję kamerki, co jednocześnie sugeruje, że Redmi zrezygnuje z kamerek typu “pop-up”.

Źródło: Android Authority

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner