Premiera telewizora Redmi Giant Screen TV X86

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Wczoraj obok serii Redmi Note 12, projektorów Redmi czy też laptopa Redmi Book Air 13 swoją premierę miał również telewizor Redmi Giant Screen TV X86.

Specyfikacja techniczna Redmi Giant Screen X86

Wyposażony jest on w ekran o przekątnej 86″ o rozdzielczości 4K ze stosunkiem wypełnienia względem obudowy wynoszącym 97%. Obsługuje on 1 miliard kolorów, funkcję MEMC, standard kolorów DeltaE <3. Co ciekawe każdy egzemplarz tego modelu regulowany jest indywidualnie przed opuszczeniem fabryki w celu dokładnego odwzorowania kolorów.

Telewizor ten nadaje się również do pracy biurowej, np. do wyświetlania prezentacji, zdjęć czy też filmów. Jako ciekawostkę dodam, iż ze względu na rozmiary tego urządzenia oraz problemy z transportem i dostarczaniem tak dużych produktów Redmi zminimalizowało wielkość opakowania tak, aby było możliwe dostarczenie ich produktu do wszystkich kupujących w Chinach. Oczywiście ochrona ekranu podczas transportu nie została pomniejszona, wręcz przeciwnie.

Redmi Giant Screen TV X86 będzie dostępny w Chinach w przedsprzedaży w cenie 4999 juanów (3270 zł), podczas gdy jego cena katalogowa wyniesie 5299 juanów (3467 zł). Producent nie podzielił się informacjami o dostępności tego modelu na rynku globalnym.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner