Redmi Fitness Tracker. Nowa opaska wkrótce

Redmi Fitness Tracker. Nowa opaska wkrótce

Kilka miesięcy temu, w październiku 2019, Xiaomi ogłosiło, że na początku 2020 roku zaprezentuje nowy zegarek inteligentny czy opaskę.

Jak się okazuje w świetle dzisiejszych informacji, to opaska fitness, która po raz pierwszy pojawi się pod marką Redmi. Jej specyfikacja pojawiła się w… aplikacji Mi Fit.

Szef Xiaomi Redmi, Lu Weibing, poinformował w październiku ubiegłego roku, że firma pracuje nad nowym urządzeniem. Redmi Fitness Tracker, bo o tym urządzeniu mówiło, pojawiło się w informacjach zamieszczonych w serwisie Weibo, na profilu @DigitalChatStation, a także we wspomnianej aplikacji Mi Fit.

Jak widać na zdjęciu, Redmi Fitness Tracker ma formę znaną doskonale z opasek Mi Band. Na froncie znalazł się kolorowy ekran z niewielkim bezelem. Tuż pod nim ulokowano przycisk dotykowy w kształcie linii. Opaska ma zostać wyposażona w szereg elementów niezbędnych w tego typu urządzeniach – czujnik rytmu serca, funkcję alarmu, czy moduł NFC.

Czytaj też:  Inteligentny zamek do drzwi Xiaomi Face Recognition X

Póki co, nie znamy oficjalnej daty premiery Redmi Fitness Tracker. Powinna ona jednak mieć miejsce w niedalekiej przyszłości. Świadczy o tym fakt uzyskania przez opaskę certyfikacji BIS.

Jak wynika z informacji w sieci, Redmi Fitness Tracker może być natomiast prawdziwym kamieniem milowym w kwestii ceny. Ta ma być nieporównywalnie niższa od tej, z jaką mamy do czynienia w przypadku opasek Mi Band.

Czekamy z niecierpliwością…

Źródło i fot.: Weibo, via Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.