Redmi AirDots 3 Pro w wersji globalnej

Redmi AirDots 3 Pro w wersji globalnej

Kilka dni temu odbyła się premiera Redmi AirDots 3 Pro. Są to pierwsze słuchawki tej marki z aktywną redukcją szumów. Najwyraźniej nowe słuchawki mogą również pojawić się w wersji globalnej.

Jak donosi GIzmochina, słuchawki TWS o nazwie POCO Pop Buds zostały właśnie certyfikowana przez Bluetooth SIG. Powinien to być rebranding modelu Redmi AirDots 3 Pro, którego premiera odbyła się w Chinach. Główną wskazówką jest to, iż oba modele mają identyczne oznaczenie TWSEJ01ZM.

Słuchawki na globalnym rynku mają nosić nazwę POCO Pop Buds. Wybrano ją prawie rok temu spośród kilku proponowanych w ankiecie na portalu Twitter.

Ze strony certyfikacji dowiadujemy się również, że słuchawki na niektórych rynkach mogą nosić nazwę Redmi Buds 3 Pro. Jeśli tak, jest prawdopodobne, że ta druga nazwa zostanie przyjęta w Europie, podczas gdy nazwy marek POCO zostaną wprowadzone w Indiach. Na potwierdzenie tych informacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Czytaj też:  Seria Xiaomi Civi zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Omawiane słuchawki posiadają konstrukcję podobną do poprzednich słuchawek TWS Redmi. (bez “ogonka”, lecz przy kompaktowych rozmiarach). Słuchawki wykorzystują technologię podwójnej, aktywnej redukcji szumów sprzężoną z mikrofonem zwrotnym, aby skutecznie wyeliminować zewnętrzne szumy otoczenia i osłabić nadmierny hałas. Moc redukcji szumów wzrasta do 35 dB. Obsługują one trzy aktywne tryby redukcji szumów: lekki, zrównoważony i głęboki, z inteligentnym algorytmem AI, który ma za zadanie automatycznie dostosowywać dźwięk na podstawie sceny i stopnia szumu otoczenia. Adaptacyjna redukcja szumów może automatycznie dostosowywać się do otaczającego środowiska.

Ruchoma cewka z kompozytową membraną 9 mm, dostrojona przez Xiaomi Audio Lab, posiada 4 rodzaje efektów dźwiękowych, które można dostosować do własnych upodobań.

Na jednym ładowaniu można słuchać muzyki przez 6 godzin. Korzystając z ładującego etui, czas ten wydłużymy do 28 godzin. Słuchawki obsługują również szybkie ładowanie przewodowe i bezprzewodowe. Dodatkowe 3 godziny słuchania muzyki uzyskamy już po 10 minutach ładowania. Posiadają one odporność na zachlapanie IPX4. Słuchawkami można sterować za pomocą gestów, łączność zapewnia moduł Bluetooth 5.2.

Czytaj też:  Xiaomi Pad 5 PRO — do wszystkiego, czyli do niczego? Nie tym razem!

Źródło: XiaomiToday, GizmoChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.