Pralka i suszarka w jednym, a zarazem osobno. Oto Xiaomi Mijia Partition

Adam Błażejewski
1 komentarz(y)

Urządzenie do prania i suszenia marki Xiaomi Mijia zaprezentowane zostanie podczas dzisiejszego wydarzenia, jakim będzie coroczne wystąpienie dyrektora generalnego firmy Xiaomi Lei Juna, gdzie poznamy również wiele nowych produktów Xiaomi.

Model ten dostępny będzie oczywiście w Chinach i jak na razie nie ma żadnych informacji o dostępności tego produktu na rynku globalnym. Urządzenie to wyposażone jest w dwa osobne bębny umieszczone jeden pod drugim, zamknięte w jednej obudowie. Pozwala to na suszenie oraz pranie, lub pranie dwóch wsadów w tym samym czasie. Całkowita pojemność urządzenia wynosi 15 kg, przy czym dolny bęben może pomieścić wsad o masie 10 kg, a górny 5 kg. Dolny bęben może również wysuszyć do 7 kg odzieży, pościeli lub też ręczników.

Model ten posiada inteligentne funkcje, takie jak automatyczne dozowanie detergentu czy też inteligentny cykl suszenia.  Sterowanie tym urządzeniem jest wygodne ze względu na duży i czytelny wyświetlacz znajdujący się na froncie pralkosuszarki. Można kontrolować jej pracę również zdalnie za pomocą dedykowanej autorskiej aplikacji Xiaomi Home przeznaczonej do zarządzania inteligentnymi urządzeniami ekosystemu Xiaomi oraz ich aktualizacji.

Urządzenie zapewnia pięciokrotny proces oczyszczania, z dezynfekcją oraz sterylizacją UV, jak i srebrem, zapewniając tym stopień sterylizacji wynoszący 99,99%. Produkt ten posiada również funkcję samoczyszczenia za pomocą cyklu odbywającego się w wysokiej temperaturze 95°C. Ponadto drzwiczki tego modelu wyposażono w uszczelkę antybakteryjną. Nie zabrakło w nim inteligentnej funkcji ważenia wsadu oraz dozowania odpowiedniej ilości detergentu podczas całego cyklu prania czy też płukania. Urządzenie to posiada 15 programów, w tym 15-minutowy szybki cykl prania oraz inteligentne suszenie.

Cena tego urządzenia na rynku chińskim wyniesie 5999 juanów (około 4090 zł). Obok tego produktu dziś poznamy kilka innych urządzeń, o czym poinformujemy Was w odrębnych artykułach.

Źródło: notebookcheck

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner