Powerbank Xiaomi z funkcją ogrzewania

Maciej Rosiński
2 komentarze

Kreatywność ludzka nie zna granic. I dobrze. Zwłaszcza w odniesieniu do najświeższych prognoz pogody dla naszego kraju, zapowiadających pierwsze przymrozki w nadchodzący weekend. ;)

To Xiaomi, a jakże, po raz kolejny udowadnia, że można wprowadzić na rynek połączenie dość niecodziennych funkcjonalności. To najnowszy powerbank chińskiego giganta.

Powerbanków w ofercie Xiaomi jest już kilka (tuzinów), ale ten jest pierwszym tego typu urządzeniem, być może i nawet na rynku, łączącym możliwość ładowania urządzeń i… ogrzewania. Obudowę powerbanka, przypominającą z wyglądu małe radio turystyczne, wykonano całkowicie z aluminium. Dzięki temu urządzenie może zapewnić równomierne utrzymanie temperatury 52 stopni Celsjusza na całej jego powierzchni.

W kwestii zabezpieczeń, Xiaomi zapewnia, że wykorzystane do budowy urządzenia kompozyty są ognioodporne i całkowicie bezpieczne. W urządzeniu zastosowano moduł odpowiadający za automatyczne wyłączenie oraz przeciwko przeładowaniu czy przegrzaniu. W korpusie powerbanka znalazły się dwa przyciski fizyczne. Ten po lewej stronie odpowiedzialny jest za funkcję ładowania urządzeń. Ten po prawej z kolei, po jego trzykrotnym naciśnięciu uaktywnia funkcję grzania. Warto zauważyć, że urządzenie posiada niewielki ekran, wyświetlający aktualną temperaturę grzania.

Powerbank jest już w sprzedaży (szukajcie go pod nazwą Powerbank and Hand Warmer), w trzech opcjach kolorystycznych – czerwonej, zielonej i różowej. Jego cena to niespełna 80 PLN (138 juanów).

Źródło: Xiaomi Today

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner