POCO zaprasza do udziału w programie beta testerów

Adam Błażejewski
2 komentarze

Na oficjalnym portalu POCO Community, ogłosiło rekrutację dla chętnych, którzy chcą zostać beta testerami stabilnej, Globalnej wersji MIUI 12. Poniżej znajdziecie listę modeli oraz warunki dołączenia do programu.

Dwa miesiące temu, z myślą o użytkownikach marki, POCO uruchomiło swoją oddzielną platformę. W dniu 30 kwietnia opublikowano tam post, zapraszający użytkowników do wzięcia udziału w programie. W nowym programie znalazły się między innymi, prezentowane niedawno telefony.


Warunki wzięcia udziału

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w programie, musisz spełnić określone warunki oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po akceptacji uczestnicy nie otrzymują żadnego maila z potwierdzeniem udziału. Chętni zobowiązani są do dołączenia do kanału odpowiedniego dla swojego modelu w aplikacji Telegram. Za pośrednictwem tej aplikacji odbywać się będzie komunikacja z uczestnikami programu.

Rejestracji w programie dokonać można za pośrednictwem tego linku, podając oczywiście wszystkie poprawne dane. Wymagane będzie wpisanie swojego Mi ID, numeru IMEI, oraz wybraniu odpowiedniej wersji oprogramowania. Po zakończeniu rekrutacji, na Telegramie, pojawi się lista wyłonionych uczestników programu. Udział nie jest zalecany użytkownikom, którzy nie chcą udzielać informacji zwrotnych. Jednym z warunków udziału jest zgłaszanie zauważonych błędów za pośrednictwem Telegrama oraz aplikacji opinie. W przypadku dostania się do programu, a nie udzielaniu informacji zwrotnych, dany uczestnik zostanie usunięty z zastrzeżeniem, iż w przyszłości taki numer ID nie będzie brany pod uwagę i nie znajdzie się w kolejnych edycjach programu.

Wymagania

  • Należy posiadać i używać wspomnianego urządzenia.
  • Telefon musi być zalogowany na tym samym numerze MI ID, który wpisany został w formularzu rekrutacyjnym.
  • Posiadasz możliwość i wiedzę, aby w razie nieudanej aktualizacji, odzyskać telefon.
  • Wiek kandydata powinien wynosić 18/18 + lat. 

Jak sprawdzić wersje oprogramowania?

W tym celu wchodzimy w ustawania, przechodzimy do zakładki “O telefonie“. Informacja o wersji oprogramowania, znajduje się w zaznaczonym przeze mnie miejscu.

Krótka legenda oznaczeń oprogramowania. Większość uczestników z naszego kraju, będzie posiadała jedno, z dwóch pierwszych oznaczeń.

MI

Global

EU

wersja europejska EEA

ID

Indonezja

IN

Indie

RU

Rosja

Lista modeli biorąca udział w programie

POCO F3

MI, RU, ID, EEA

POCO X3 PRO

MI, IN, EEA, RU, ID

POCO X3 / NFC

MI, RU, IN, EEA, ID

POCO F2 PRO

MI, RU, ID, EEA

POCO X2

IN

POCO M3

MI, RU, ID, EEA , IN

POCO M2 PRO

IN

POCO M2

IN

POCO C3

IN

Jak to mówią, kto pierwszy ten lepszy. Ilość miejsc w programie, jest ograniczona dla poszczególnych modeli oraz wersji oprogramowania.

Źródło: Internet

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner