POCO oficjalnym partnerem 26 sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Seria POCO F5 to bardzo wydajne smartfony stworzone do rywalizacji na najwyższym poziomie. Dlatego też nie dziwi, iż są bohaterami współpracy z ESL Gaming Polska i promocji najważniejszych polskich rozgrywek w CS:GO, w ramach najpopularniejszej krajowej ligi e-sportowej.

POCO oficjalnym Partnerem 26 sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Współpraca POCO z ESL Gaming Polska, polskim oddziałem jednej z największych i najbardziej renomowanych organizacji e-sportowych, ma już swoją historię. W ostatnich latach jako „bohaterowie” kooperacji pojawiały się smartfony z serii POCO F2, POCO F3 oraz POCO F4 GT. Tegoroczna edycja mistrzostw należy z kolei do serii POCO F5, której premiera pod hasłem „Odpal Hipermoc” odbyła się niedawno, 9 maja br.

POCO, jako marka ludzi młodych i aktywnych, konsekwentnie buduje swoją obecność w świecie e-sportu. Partnerstwo z ESL Gaming Polska, cenioną organizacją e-sportową, to naturalny krok w kierunku rozwoju tego segmentu smartfonów, jak i promocji e-sportu w Polsce. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny będziemy mogli współpracować przy tym wydarzeniu i wspólnie z Fanami kibicować zawodnikom.

Andrzej Lewkowski, rzecznik marki POCO w Polsce.

ESL Mistrzostwa Polski to najdłużej trwająca liga e-sportowa w Polsce, w której topowe lokalne drużyny rywalizują o tytuł ESL Mistrza Polski oraz możliwość grania na najwyższym poziomie w prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach. Tegoroczna wiosenna edycja to 26. odsłona cyklu i wprowadza ona nowy format rozgrywek. Stawia na intensyfikację wrażeń. Faza grupowa, faza spadkowa, faza ostatniej szansy oraz finały zostaną rozegrane w przeciągu niecałego miesiąca, dostarczając zawodnikom i fanom maksymalną dawkę w krótkim czasie. Stawka jest wysoka, gdyż zawodnicy walczą nie tylko o prestiżowy tytuł, ale także o udział w puli nagród w wysokości 100 000 złotych oraz miejsce w kwalifikacjach do 18. Sezonu międzynarodowej ligi ESL Pro League.

Przedbiegi do mistrzostw rozpoczęły się już 22 kwietnia, a 12 maja udało się wyłonić 8 drużyn awansujących do następnego etapu. Kolejnym krokiem w rozgrywkach jest faza grupowa, w którą wkraczamy właśnie dzisiaj!


ESL Mistrzostwa Polski to jedyna lokalna liga, która co sezon pozwala zespołom walczyć o możliwość rywalizacji w ramach prestiżowych globalnych rozgrywek e-sportowych. Cykl stwarza możliwości dla zawodników niezależnie od ich stażu. Doświadczonym polskim drużynom pozwala na walkę o awans do międzynarodowych turniejów, natomiast amatorskim zespołom daje okazję do postawienia pierwszych kroków na profesjonalnej scenie CS:GO oraz spróbowania swoich sił w walce przeciwko weteranom branży.

Aleksandra Zwierzyńska, Senior Account Manager, ESL Gaming Polska.

Przez ostatnie pięć lat POCO rozwijało autorskie technologie, aby zaspokajać potrzeby i oczekiwania fanów marki. Ciągłe badania i nieustanne udoskonalanie flagowej linii POCO zaowocowały dwoma urządzeniami z serii F5, które otwierają graczom drzwi do świata nowych możliwości. Droższy model POCO F5 Pro jest pierwszym smartfonem marki wyposażonym w wyświetlacz Flow AMOLED DotDisplay o przekątnej 6,67” o rozdzielczości WQHD+ z odświeżaniem o częstotliwości 120 Hz i procesor Snapdragon 8+ Gen 1. Z kolei tańszy wariant POCO F5 jest pierwszym smartfonem marki z nowym procesorem Snapdragon 7+ Gen 2, a jego ekran 120 Hz Flow AMOLED DotDisplay ma również przekątną 6,67”, z tym że z rozdzielczością FHD+.

Źródło: informacja prasowa xiaomi

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner