POCO F5 5G zauważony na stronie certyfikacji EEC

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

POCO F4 5G zadebiutował na rynku, na początku tego roku. Urządzenie okazało się ogromnym sukcesem marki, bijąc rekordy sprzedaży. Kolejna generacja, czyli POCO F5 5G odnaleziony został w bazie danych IMEI oraz na stronie certyfikacji EEC, co wskazuje na zbliżającą się jego premierę.

Na portalu Twitter bloger Mukul Sharma umieścił w swoim wpisie informacje z certyfikacji EEC nieznanego telefonu marki POCO. Model ten ukrywa się pod numerem 2313PC75G. Jest to globalny wariant, opisywanego smartfonu. Certyfikacja nie ujawnia żadnych informacji na temat specyfikacji technicznej tego urządzenia.

Plotki na temat specyfikacji technicznej

Na chwilę obecną nie wiele wiadomo o tym urządzeniu. Niedawne doniesienia sugerowały, iż model ten po raz pierwszy zadebiutuje w Chinach jako Redmi K60, a następnie dostępny będzie na rynku globalnym pod marką POCO. Prawdopodobne jest, że model ten wyposażono w ekran AMOLED, który oferuje rozdzielczość 2K, 1440 × 3200 pikseli z częstotliwością odświeżania 120 Hz i jasnością maksymalną 1000 nitów. Plotki głoszą, iż smartfon ten napędzany będzie przez procesor Snapdragon 8 Plus Gen 1.

Oczekuje się, że telefon ten zostanie wprowadzony na rynek globalny w pierwszym kwartale 2023 r. Jednak POCO nie ujawniło jeszcze żadnych oficjalnych komunikatów w tej sprawie.

Źródło: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner