Plotki dotyczące ekranu Xiaomi 13 Pro

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Na początku tego miesiąca Xiaomi zaprezentowało światu nową generację rozkładanego smartfonu Xiaomi MIX Fold 2, a w sieci już pojawiają się plotki na temat serii Xiaomi 13.

Według popularnego blogera Weibo Digital Chat Station Xiaomi 13 Pro będzie wyposażony w elastyczny zakrzywiony 6,7-calowy wyświetlacz Samsung E6 o rozdzielczości 2K z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Według wcześniejszych doniesień podstawowa wersja Xiaomi 13 wyposażona będzie w ekran o niemal równych, wąskich bokach. Ma to być elastyczny panel 2.5D o przekątnej około 6,36 cala, także obsługujący odświeżanie 120 Hz. Nie należy się spodziewać rewolucji w zakresie ukrywania aparatu pod ekranem; w nowym urządzeniu nadal będziemy mieć do czynienia z dziurką na przedni obiektyw, która najpewniej znajdzie się na środku górnej części panelu.

Xiaomi 13 Pro z ceramicznym tyłem

W lipcu tego roku pojawiły się doniesienia, jakoby ​​seria Xiaomi 13 posiadała również ceramiczną tylną obudowę  wyprodukowaną przez BYD. Pod względem baterii prototyp serii Xiaomi 13 miał ponoć mieć wielobiegunową, jednoogniwową baterię. Niestety jej pojemności nie ujawniono. Najprawdopodobniej obsługiwać będzie ona szybkie ładowanie przewodowe o mocy 100 W. Ogniwo to producent wyposaży w opracowany przez siebie, autorski układ szybkiego ładowania. Moc ładowania bezprzewodowego wynosić ma natomiast 50 W.

Źródło: GizChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner