Pierwsze zdjęcia Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro

Maciej Rosiński
4 komentarze

10 lutego (niektóre źródła podają 11 lutego) zbliża się nieubłaganie. Tego dnia ma nastąpić oficjalna premiera nowych flagowców Xiaomi.

To o tyle ciekaw, że premiera Mi 10 i Mi 10 Pro ma nastąpić przed oficjalnym pokazem smartfonów z serii Galaxy S20 Samsunga (Galaxy S20, S20+, S20 Ultra 5G i Galaxy Z Flip). Oprócz widocznego w nagłówku plakatu, reklamującego najświeższe flagowce Xiaomi w sieci, a ściślej na profilu @Xiaomishka, pojawiły się zdjęcia i częściowa specyfikacja obydwu modeli chińskiego potentata.

Z nich, a także informacji zebranych pod fotkami oraz z innych źródeł wynika kilka interesujących spraw. W kwestii samej specyfikacji, potwierdza się to, o czym już wcześniej pisaliśmy: odsyłamy Was do tego newsa. Z samych zdjęć wynika przede wszystkim fakt pojawienia się podwójnych głośników. Na dole oraz u góry. Potwierdziły się jednocześnie informacje co do podzespołów opisanych w przytoczonym newsie – m.in. poczwórnego aparatu głównego (108 Mpix + 48 Mpix + 12 Mpix tele + 8 Mpix) czy baterii z funkcją szybkiego, 65-watowego ładowania oraz Wi-Fi 6. generacji (802.11ax). Jednocześnie jest potwierdzenie tego, że sercem Mi 10 i Mi 10 Pro będzie układ Qualcomm Snapdragon 865.

Fajnym “smaczkiem” natomiast, jak informuje wpis @Xiaomishka, jest to, że podobnie jak w przypadku Mi 8, pojawi się dodatkowa wersja Mi 10, opatrzona dopiskiem Explorer Edition. Identycznie z tą, znaną z Mi 8 EE, będzie charakteryzowała się przezroczystym panelem tylnym.

Czekamy z niecierpliwością na oficjalną premierę. A Wy…?

Źródło i fot. @Xiaomishka

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner