Otwarcie Xiaomi Island w Galerii Bałtyckiej

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Już 8 października Galeria Bałtycka w Gdańsku stanie się najgorętszym technologicznym miejscem nad Bałtykiem. W najbliższą sobotę otworzy się w niej oficjalnie firmowa strefa Xiaomi Island. Tam też Xiaomi będzie świętować premierę nowych smartfonów z serii Xiaomi 12T.

Jeśli jest dobra okazja, pojawia się też dobra promocja. A okazja jest wspaniała. Po pierwsze, oficjalnie Xiaomi obchodzić będzie otwarcie nowej strefy w gdańskiej Galerii Bałtyckiej przy ul. Grunwaldzkiej 141 we Wrzeszczu, a po drugie, premierę najnowszych flagowców Xiaomi 12T i 12T Pro. W tym dniu na kupujących na wyspie czekają rabaty nawet do 50 %.

Przedsprzedaż najnowszych smartfonów serii Xiaomi 12T

Na chętnych w sobotę 8 października czeka mnóstwo atrakcji. Po pierwsze, można skorzystać z ogłoszonej już promocji przedsprzedaży modeli serii Xiaomi 12T. Xiaomi przygotowało dla wszystkich promocję na nowe smartfony. Do urządzeń kupionych w przedsprzedaży będzie dołączony odkurzacz Mi Robot Vacuum-Mop 2 Liteo wartości 799 zł, a dodatkowo smartfony będą objęte 12-miesięczną ochroną ekranu. Na nabywców serii 12T czeka również trzymiesięczny darmowy abonament YouTube Premium.

Gorąca promocja

Dostępna tylko na miejscu, bardzo atrakcyjna oferta smartfonów i urządzeń należących do ekosystemu Xiaomi. Wśród przygotowanych z tej okazji promocji znajdziemy między innymi popularny smartfon Redmi Note 10 Pro taniej o 500 zł, odkurzacz Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro w cenie aż o 1000 zł niższej czy słuchawki Mi True Wireless Earphones 2S o 200 zł taniej. To wszystko wyłącznie 8 października podczas wyjątkowego otwarcia strefy Xiaomi Island.

Na koniec drobiazg, ale sympatyczny. Każdy, kto kupi podczas trwania promocji w Xiaomi Island 8 października dowolne urządzenie za 100 złotych lub więcej, otrzyma absolutnie unikalną i jedyną w swoim rodzaju torbę na zakupy!

Źródło: informacja prasowa Xiaomi

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner