Nowy wygląd Galerii

Nowy wygląd Galerii

Wczoraj wieczorem pojawiła się aktualizacja aplikacji Galeria w wersji 2.2.17.18, która wprowadza kilka interesujących pod względem wizualnym nowości. Będzie ona dostępna w najnowszej wersji xiaomi.eu 20.12.28/29.

Zmianą zauważalną na pierwszy rzut oka jest pojawienie się nowej kategorii o nazwie Zalecane, która oprócz obecnych już wcześniej trybów Klip, Kolaż i Wideo, a także generowanego przez aplikację co jakiś czas podsumowania z kilku dni, dodaje także trzy nowe opcje: Magia, Dowód osobisty i Artysta.

W trybie Magia możemy dodać tło za fotografowaną przez nas osobą. Do wyboru jest kilka predefiniowanych ustawień, takich jak na przykład ustawienie przezroczystości czy kolorów. Można również dodać własne tło z Galerii.

Opcja Dowód osobisty pomaga natomiast dostosować nasze zdjęcie do wymiarów konkretnych dokumentów – niestety większość z nich nie przyda się u nas, aczkolwiek cieszy, że i tutaj Xiaomi rozwija funkcjonalność aplikacji.

Funkcja o nazwie Artysta umożliwia zmianę stylu zdjęcia na jeden z sześciu skonfigurowanych domyślnie przez twórców aplikacji. W zależności od tego, co chcemy osiągnąć, możemy np. zamienić tło w szkic czy akwarele albo ukazać naszą twarz tak, jakbyśmy stali za jakimś oknem.

Odnowieniu uległo menu edycji zdjęcia. Oprócz dodania kilku nowych filtrów Galeria wzbogaciła się także o szczegółowe menu dostosowania parametrów zdjęcia takich jak ekspozycja, temperatura barwowa czy ziarnistość.

Przegląd zmian także w formie poniższego wideo:

Czytaj też:  Zegarek, słuchawki i lampa — inne nowe produkty Xiaomi

źródło: własne

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]