Nowy telewizor Redmi Smart TV w Konsoli Google Play

Nowy telewizor Redmi Smart TV w Konsoli Google Play

Xiaomi to chiński producent smartfonów, który stał się również jednym z wiodących producentów telewizorów. Submarka firmy, Redmi, planuje wprowadzić na rynek nowe urządzenie.

Na portalu Tweeter Mukul Sharma, opublikował wpis o pojawieniu się nowego telewizora Redmi Smart TV, który znalazł się na liście w Konsoli Google Play jako urządzenie wpierane przez Google. Produkt nosi nazwę kodową „tarzen” i ukrywa się pod kodem MiTV-MOOQ3.

Częściowa specyfikacja techniczna

Z załączonej grafiki możemy wyczytać, iż telewizor posiada ekran o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli. Jest zasilany przez procesor MediaTek T31, który wspierany jest przez 2 GB RAM. Urządzenie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 10, czyli najnowszego, dostępnego oprogramowania przeznaczonego dla telewizorów. Niestety nie wspomniano nic na temat przekątnej ekranu w tym modelu.

Czytaj też:  Xiaomi testuje wyświetlacz Super AMOLED Samsung E5 LTPO

Bazując na konfiguracji nadchodzącego telewizora, która znajduje się w konsoli Google Play, firma celuje w średnią półkę przedziału cenowego. Zatem mowa jest o urządzeniu budżetowym.

Nie wiemy jeszcze na jakich rynkach pojawi się ten model. Natomiast pewnym jest, że w pierwszej kolejności wprowadzony zostanie na rynek Indyjski. W nadchodzących tygodniach na pewno pojawi się więcej informacji na temat pełnej specyfikacji technicznej tego urządzenia oraz poznamy planowane rynki sprzedaży.

Do tej pory Xiaomi wprowadziło do sprzedaży na rynek indyjski tylko jedną serię telewizorów Smart TV pod marką Redmi – serię Redmi Smart TV X, która oferuje trzy modele w trzech różnych rozmiarach ekranów – 50“, 55” i 65“.

Czytaj też:  Xiaomi zaoferuje cztery lata aktualizacji dla nadchodzącej serii Xiaomi 11T

Źródło; GizmoChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.