Nowa lodówka Xiaomi MIJIA Cross Door 430L

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi zaprezentowało i wprowadziło na rynek chiński czterokomorową lodówkę MIJIA Cross Door o pojemności 430 litrów.

Specyfikacja techniczna MIJIA Corss Door

Według informacji producenta obudowa tego urządzenia wykonana została z delikatnego w dotyku metalowego łupka Moyu, charakteryzującego się wysoką twardością. Model ten posiada aż 17 przegródek przeznaczonych do przechowywania różnych artykułów spożywczych. Lodówka ta jest w stanie dostosować tryb temperatury do rodzaju żywności, zmian pór roku oraz potrzeb kulinarnych. Moduł antybakteryjny z jonami srebra pomaga natomiast wchłaniać i rozkładać nieprzyjemne zapachy w jej wnętrzu. Skuteczność jednostki antybakteryjnej ma wynosić aż 99,99%, natomiast poziom dezodoryzacji wynosi 91%. Urządzenie może zamrozić 7,4 kg żywności w ciągu 12 godzin. Wykorzystuje ono trójwymiarowy system dostarczania powietrza, który zapewnia świeżość przechowywanych w niej artykułów spożywczych.

Drzwi lodówki producent wyposażył w dotykowy panel LED wyświetlający proste informacje oraz umożliwiający łatwe sterowanie urządzeniem. Dostępne są trzy tryby chłodzenia, które można regulować za pomocą tego właśnie panelu. Produkt ten wyposażony jest również w górny pasek z oświetleniem LED, który podkreśla elegancję tego modelu. Lodówką tą można również sterować za pomocą dedykowanej aplikacji Xiaomi Home oraz asystenta głosowego Mi AI (który działa wyłącznie po chińsku).

Lodówka Xiaomi MIJIA Cross Door 430L dostępna jest na chińskich platformach, takich jak JD.com, w cenie 2399 juanów (około 1610 zł). Na chwilę obecną brak jest informacji o globalnej dostępności tego produktu; zapewne minie jeszcze sporo czasu, zanim w ogóle doczekamy się globalnych rewizji tego typu urządzeń.

Źródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner