Następne urządzenie z MIUI v4 – Note 2?

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Następne urządzenie z MIUI v4 – Note 2?

MIUI opublikowało posta i sondę, w której pytają nas, użytkowników jakie powinno być następne urządzenie z MIUI v4. Podobna sonda była jakiś czas temu i wtedy MIUI dostał Inc S i Desire S. Obecna sonda jest przynajmniej z naszego punktu widzenia bardzo ciekawa.

Wybrani przez MIUI kandydaci to w większości nieznane nam urządzenia z Chińskiego rynku prócz… jednego :)

Tak, na liście jest Samsung Galaxy Note 2 – najnowsze i najszybsze obecnie dziecko Samsunga, które u nas jest w sprzedaży. Jeśli Note 2 dostanie MIUI to na pewno będzie to MIUI 4.1 Jelly Bean.

Głosować możecie w sondzie na angielskim forum MIUI lub jeśli posiadacie konto Xiaomi (te z telefonu) w oryginalnym temacie na chińskim forum MIUI.

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • Adam Ignaczak

  a właśnie miałem pisać tutaj czy będzie miui na note 2 :))
  Po przesiadce z DHD na IP4.. zatęskniłem za zabawą z andkiem.. i powróciłem do androida. Konkretnie Note 2. Stockowy rom czy inne modyfikacje typu Android Revolution HD jednak na mnie nie robią wrażenia :D czekam z niecierpliwością na miui! Oby tylko s-pen i inne bajery jakie posiada note 2 działały na miui…

 • DKnoto

  Miało być dla Note 1 i się nie doczekałem :-(

  • Note jest do pobrania u nas.

 • tonyhalik

  kupiłem podróbkę chińczyka NOTE mam pytanie czy miui obsługuje dual sim