MIUI ma 10,000,000 użytkowników. Akcja „Share the Love”

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
MIUI ma 10,000,000 użytkowników. Akcja „Share the Love”

logoFirma Xiaomi ogłosiła, że MIUI przekroczyło próg 10,000,000 aktywnych użytkowników. W ramach świętowania tego wyniku, firma poprosiła wszystkie oficjalne supporty MIUI – w tym i nas – o udzielenie wsparcia dla akcji charytatywnej.

Akcja polega na udaniu się na stronę Share the Love i pobraniu zamieszczonego tam motywu. Za każde pobranie Xiaomi przekaże 0.1RMB na rzecz Smile Angel Foundation działającej na terenie Chin. Zajmuje się ona udzielaniem pomocy dzieciom z biednych rodzin chorujących na rozszczepienie wargi i podniebienia. W łatwy sposób możecie udzielić swojej pomocy klikając w powyższy link lub korzystając z bannera zamieszczonego na stronie głównej. Akcja będzie trwała jeszcze przez miesiąc.

Ekipa MIUIPolska.pl

Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
 • sebaa2008

  już się przyłączam do akcji :)

 • dback

  Nie chce się czepiać. Ale w Polsce by się przydała taka pomoc.

  • No niestety firmy w Polsce nie dorosły do tak szczytnych akcji.

   • jarrekk2

    Nie wrzucałbym wszystkich firm w Polsce do jednego worka.