MIUI 1.9.23 PL

MIUI 1.9.23 PL

Tłumaczenie do najnowszej wersji MIUI 1.9.23.

Zmiany 2011-09-24

  • uaktualnione tłumaczenie do 1.9.23
  • drobne poprawki

Uwagi:

  • Wersja MIUI 1.9.23 stała się wersją STABILNĄ na najbliższy miesiąc, toteż na naszej stronie w najbliższym czasie pojawią się pełne romy po polsku w wersji oznaczonej jako Stabilna 2.3.5a. Romy będą się pojawiać powoli i może to zająć kilka dni, ponieważ upload będzie bardzo duży. Po instalacji wersji stabilnej za tydzień telefon otrzyma informację o dostępnej następnej wersji 1.9.30 beta. Taką instalację należy zignorować jeśli planujemy pozostać na wersji Stabilnej.
  • Rozpoczęliśmy także przygotowania do uruchomienia OTA po polsku, które powinno wystartować w przyszłym tygodniu jeśli nic innego nie wypadnie. OTA będzie polegało na tym, że po instalacji obecnej wersji 1.9.23 za tydzień w aplikacji Aktualizacje powinna pokazać się następna wersja 1.9.30 OTA, której instalacja od razu przyniesie język polski (przynajmniej taką mam nadzieję ;)). Paczki spolszczające zostaną więc zastąpione przez automatyczne aktualizacje OTA. Dlatego jeśli nasz telefon zacznie aktualizować się co tydzień przez OTA (bez robienia wipe i wgrywania full rom) to jest szansa by MIUI był cały czas po polsku nawet podczas zamiany wersji.
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.