MIUI 1.9.23 PL

MIUI 1.9.23 PL

Tłumaczenie do najnowszej wersji MIUI 1.9.23.

Zmiany 2011-09-24

  • uaktualnione tłumaczenie do 1.9.23
  • drobne poprawki

Uwagi:

  • Wersja MIUI 1.9.23 stała się wersją STABILNĄ na najbliższy miesiąc, toteż na naszej stronie w najbliższym czasie pojawią się pełne romy po polsku w wersji oznaczonej jako Stabilna 2.3.5a. Romy będą się pojawiać powoli i może to zająć kilka dni, ponieważ upload będzie bardzo duży. Po instalacji wersji stabilnej za tydzień telefon otrzyma informację o dostępnej następnej wersji 1.9.30 beta. Taką instalację należy zignorować jeśli planujemy pozostać na wersji Stabilnej.
  • Rozpoczęliśmy także przygotowania do uruchomienia OTA po polsku, które powinno wystartować w przyszłym tygodniu jeśli nic innego nie wypadnie. OTA będzie polegało na tym, że po instalacji obecnej wersji 1.9.23 za tydzień w aplikacji Aktualizacje powinna pokazać się następna wersja 1.9.30 OTA, której instalacja od razu przyniesie język polski (przynajmniej taką mam nadzieję ;)). Paczki spolszczające zostaną więc zastąpione przez automatyczne aktualizacje OTA. Dlatego jeśli nasz telefon zacznie aktualizować się co tydzień przez OTA (bez robienia wipe i wgrywania full rom) to jest szansa by MIUI był cały czas po polsku nawet podczas zamiany wersji.

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.