Poprawione Defy i Milestone

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Poprawione Defy i Milestone

Wrzuciłem poprawione paczki dla Defy i Milestone.
Paczki pozbawione są biblioteki odpowiedzialnej za 1% baterii co powodowało zanik efektu TV i błąd przy robieniu screenshotów. Do paczek natomiast został dodany wpis do build.prop, który powinien pokazywać podziałkę baterii 1-procentową.

Aby wszystko poszło ok polecam najpierw wipe i instalację pełnego romu, a potem spolszczenia by problematyczna biblioteka została usunięta.

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • lord_spider

  Nie robiłem WIPE na Defy – w Recovery zainstalowałem pełne MIUI 1.9.16 z linka na miuipolska a nastepnie tłumaczenie i jest OK.

 • M-artine-z

  Witam za moment zabieram się za wgrywanie najnowszej wersji, to dopiero moje początki z miui które bardziej od cm7 przypadło mi do gustu, jedynie czego mi brakuje a nie mam pojęcie czy jest to „wake up on volume” na cm7 działało od razu po instalacji… a tu niestety … ma ktoś na to radę?

  • Suchy

   jest wbudowane, musisz przytrzymać przycisk głośności, tak samo z dotykiem na 5 palców

   • M-artine-z

    Dziękuje Ci serdecznie;) nie domyśliłem się tego… a co do 5 palców to nie wiem o co chodzi.

 • Pawel_korzen

  Pobrałem paczke z miui i spolszczenie na milstone wszystko działa
  Tylko coś mi poczty nie zrzuca z wp