Milion sprzedanych sztuk serii Redmi Note 10 w Chinach

Milion sprzedanych sztuk serii Redmi Note 10 w Chinach

Seria Redmi Note cieszy się bardzo dużym powodzeniem w Chinach. 1 czerwca wprowadzono do sprzedaży w tym kraju kolejną generację serii, której również towarzyszą rzesze użytkowników.

Niedawno marka ujawniła, że ​​udało jej się sprzedać ponad milion sztuk smartfonów z tej serii w zaledwie dziewięć dni po tym, jak urządzenie trafiło do sprzedaży w Chinach. W pierwszej godzinie sprzedaży ilość ofert kupna przekroczyła 500 000 sztuk. Model ten okazał się mistrzem sprzedaży na platformie JD.com.

Xiaomi wprowadziło na rynek chiński modele Redmi Note 10 oraz Redmi Note 10 Pro. Redmi Note 10 to odpowiednik “naszego” Redmi Note 10 5G (wydanego także jako POCO M3 Pro 5G), natomiast Redmi Note 10 Pro wydany w Chinach to zupełnie inny model niż smartfon o tej samej nazwie na rynku globalnym. Jest on wyposażony w 6,6” wyświetlacz LCD o rozdzielczości ekranu Full HD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Urządzenie napędzane jest procesorem MediaTek Dimensity 1100.

Jak widać, firma cieszy się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów w swoim kraju. Wyniki sprzedaży na całym świecie dowodzą, iż firma w szalonym tempie podbija rynki i wspina się na szczyty rankingów pod tym względem. Bardzo duże znaczenie ma to, że produkty tej firmy sprzedawane są również w ramach jej dwóch submarek (Redmi i POCO), które odnoszą wielkie sukcesy. Mnogość odłamów firmy pozwala na to, aby zapełnić rynek smartfonów praktycznie w każdym możliwym przedziale cenowym. Pozostaje tylko kwestia jakości oprogramowania…

Czytaj też:  Android 12 z MIUI — co obecnie wiemy?

Źródło: GizmoChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.