Mijia VDW0401M. Miniaturowa zmywarka od Xiaomi

Mijia VDW0401M. Miniaturowa zmywarka od Xiaomi

Zmywarka to dzisiaj nieodzowny sprzęt w każdym gospodarstwie domowym. Nie w każdej jednak kuchni zmieści się pełnowymiarowe urządzenie. I tu rozwiązaniem może być produkt Xiaomi.

Xiaomi Mijia VDW0401M jest zmywarką o wymiarach 442 x 461.5 x 419 mm, co czyni ją urządzeniem nablatowym. To szczególnie istotne w przypadku osób, które mieszkają w blokach, w mieszkaniach z małymi kuchniami.

Zmywarka jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich rodzin, ponieważ mieści – nietrudno się domyślić – do 32 naczyń. Ma bardzo ciekawy wygląd, została wyposażona w dotykowy panel sterujący w górnej części korpusu, który oprócz przycisków sterujących pokazuje status cyklu mycia. Oprócz tradycyjnego sterowania, w zmywarce zaimplementowano system sterowania głosem, asystenta XiaoAi oraz możliwość połączenia z ekosystemem Mi Home. To nie tylko umożliwia sterowanie zmywarką poprzez aplikację, ale i podgląd aktualnego statusu pracy urządzenia.

Czytaj też:  MIUI 21.8.18

Zmywarka Xiaomi Mijia oferuje 6 trybów zmywania. Najkrótszy program trwa 28 minut, a naczynia są zmywane w temperaturze 55*C. Program najdłuższy, tzw. “dokładne zmywanie”, trwa 139 minut, zaś mycie odbywa się w temperaturze 75*C. Jak zapewnia producent, dzięki stosunkowo wysokim temperaturom, zmywarka Mijia likwiduje do 99.9% bakterii.

Xiaomi Mijia VDW0401M Internet Desktop Dish Washer, bo tak brzmi pełna nazwa zmywarki, jest aktualnie w sprzedaży na crowdfundingowej platformie Youpin, w cenie nieco ponad 561 złotych (999 juanów). Nominalna cena urządzenia to 1560 złotych (389,99 dolarów).

Źródło i fot. Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.