Mi 10: premiera 13 lutego?

Kacper Skrzypek
2 komentarze

Wiele osób z niecierpliwością oczekuje na premierę najnowszego flagowca od Xiaomi, czyli oczywiście Mi 10 (umi) i jego wariantu Pro (cmi). Dotychczas nie mieliśmy zbyt wielu pewnych informacji co do daty premiery, ale ostatnie doniesienia wskazują na to, że odbędzie się ona 13 lutego.

Wczoraj na jednym z czatów w popularnej chińskiej aplikacji WeChat pojawił się harmonogram dotyczący wprowadzenia Mi 10 na rynek. Wynika z niego, że oficjalne ogłoszenie premiery Mi 10 powinno zostać dokonane w ten piątek, 7 lutego (będziemy to weryfikować), zaś sprzedaż na chińskim rynku ma ruszyć w przypadku modelu podstawowego w sobotę, 14 lutego, zaś dla wariantu Pro – w środę, 18 lutego.

Powyższe doniesienia zostały dzisiaj potwierdzone w ramach oficjalnego sklepu Xiaomi w serwisie JD, gdzie pojawiły się wydarzenia związane z premierą Mi 10 właśnie. Wynika z nich jasno, że odbędzie się ona 13 lutego o godzinie 14:00 czasu chińskiego (7:00 czasu polskiego).

Pozostaje więc czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji przez Xiaomi.

Zgodnie z tym, co wiemy, Mi 10 ma mieć Snapdragona 865, aparat o rozdzielczości 108 Mpx (prawdopodobnie ten sam, co w Mi Note 10), wsparcie dla sieci 5G, a także wyświetlacz AMOLED z czytnikiem linii papilarnych w ekranie oraz dziurką po lewej stronie, co zostało udowodnione poprzez zrzut ekranu z Mi 10 Pro pokazany na Weibo.

źródło: własne

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner