Xiaomi Mi Pad 5 – wkrótce premiera?

Maciej Rosiński
4 komentarze

Jak wynika z ostatnich informacji, miłośnicy tabletów marki Xiaomi mogą oczekiwać rychłego pojawienia się kolejnego modelu z serii Mi Pad.

Xiaomi długo zwlekało z premierą kolejnej generacji tabletu Mi Pad. W ofercie firmy pojawiały się coraz to świeższe modele telefonów, jednak o tabletach jakby ktoś zapomniał.

Przypomnijmy, Mi Pad 4 miał swoją premierę w czerwcu 2018 roku. Był innowacyjny, cechowało go bardzo dobre wyposażenie, a jego jedyną wadą była cena: niewspółmierna do oferowanych możliwości. Co gorsza, użytkownicy którzy mimo tego zdecydowali się na jego zakup, zostali pozostawieni z boku. Dlaczego? Xiaomi Mi Pad 4 nie otrzymał oficjalnej aktualizacji do MIUI 11. Czy jest szansa na zmianę status quo? Jest.

Jak wynika z przecieków w portalu Weibo, chiński gigant przygotowuje się do oficjalanej premiery tabletu 5. generacji – Mi Pad 5. Zdjęcia jakie się pojawiły sugerują, że urządzenie będzie miało minimalistyczny wygląd, niewielką grubość, a także ekran zaokrąglony na krawędziach..

Niestety, na tę chwilę nie mamy informacji na temat szczegółów technicznych ani cen. Będziemy informować Was na bieżąco.

Źródło i fot.: Weibo via Xiaomi Today

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner