Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI

Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI

W związku z postępującą sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, określanego również jako 2019-nCoV, Xiaomi wydało dzisiaj na chińskim forum Mi Community komunikat dotyczący aktualizacji MIUI, które pierwotnie miały zostać przywrócone dzisiaj, po zakończeniu świąt związanych z Chińskim Nowym Rokiem. Xiaomi postanowiło przedłużyć zawieszenie aktualizacji do przyszłego poniedziałku (10 lutego).

Oznacza to, że w tym tygodniu nie pojawi się aktualizacja xiaomi.eu 20.2.6, gdyż zwyczajnie nie ma jej skąd wziąć. O ile Xiaomi nie zmieni swoich planów, następna aktualizacja xiaomi.eu pojawi się 13 bądź 14 lutego (20.2.13). O dalszym postępie sytuacji będziemy informować Was na bieżąco.

źródło: własne

Z Xiaomi i MIUI od grudnia 2016 roku. Szerzej znany jako Orjon. Tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Pomagam także wielu osobom na forum MIUIPolska.pl oraz Xiaomi.eu. Czasem można mnie spotkać na Wykopie (Orjon_MIUI) oraz w wielu innych miejscach. Interesuję się także ogólnie pojętą informatyką, historią i różnymi archiwaliami.