Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI

Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI

W związku z postępującą sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, określanego również jako 2019-nCoV, Xiaomi wydało dzisiaj na chińskim forum Mi Community komunikat dotyczący aktualizacji MIUI, które pierwotnie miały zostać przywrócone dzisiaj, po zakończeniu świąt związanych z Chińskim Nowym Rokiem. Xiaomi postanowiło przedłużyć zawieszenie aktualizacji do przyszłego poniedziałku (10 lutego).

Oznacza to, że w tym tygodniu nie pojawi się aktualizacja xiaomi.eu 20.2.6, gdyż zwyczajnie nie ma jej skąd wziąć. O ile Xiaomi nie zmieni swoich planów, następna aktualizacja xiaomi.eu pojawi się 13 bądź 14 lutego (20.2.13). O dalszym postępie sytuacji będziemy informować Was na bieżąco.

źródło: własne

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]