Mi 10 Lite w Polsce ujawniony w ofercie Orange

Mi 10 Lite w Polsce ujawniony w ofercie Orange

Niedawno swoją premierę, oprócz flagowych modeli Mi 10 oraz Mi 10 Pro, miał również nieco tańszy model z serii Mi 10 z obsługą technologii 5G, Mi 10 Lite 5G. Podczas konferencji Xiaomi w Polsce nie wspomniano o planach wprowadzenia go do naszego kraju, lecz z całą pewnością ten fakt nastąpi już niebawem. W cenniku Orange Polska pojawiła się bowiem wzmianka o tym modelu.

W jakiej cenie można się spodziewać tego modelu w kraju?

Według cennika Orange cena telefonu w Planie 35, który zawiera ceny urządzeń zazwyczaj nieco zawyżone niż cena rynkowa danego modelu, wynosi 1799 złotych. Możliwe jest więc, że w wolnej sprzedaży telefon będzie sprzedawany nieco taniej, co oczywiście poszerzyłoby rzeszę potencjalnych kupców tego smartfona.

Pozostaje więc tylko czekać na premierę tego telefonu w Polsce. Będzie to najtańszy obecnie dostępny model z obsługą sieci 5G w naszym kraju, który przy okazji będzie zawierać w swojej cenie całkiem przyzwoite podzespoły. Jest na co czekać? Podzielcie się swoją opinią!

Czytaj też:  Notebook Redmi G Gaming 2021 zaprezentowany

źródło: gsmmaniak

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz.