Lampa biurkowa Xiaomi Mijia Smart Lamp Lite

Lampa biurkowa Xiaomi Mijia Smart Lamp Lite

Xiaomi Mijia Smart Lamp Lite została oficjalnie zaprezentowana i wprowadzona do sprzedaży w Chinach w cenie 99 juanów (około 60 zł). Jej mocnymi atutami są z pewnością wysokie renderowanie kolorów Ra90, sterowanie głosowe, tryb światła nocnego i wiele więcej.

Produkt ten to nowa inteligentna lampa biurkowa, która jest nowszą wersją Mijia Desk Lamp Lite. Jakość oświetlenia obu jest dokładnie taka sama, ale dzięki dodaniu sztucznej inteligencji (która niestety obsługuje wyłącznie język chiński) wrażenia pod względem komfortu użytkownika ponoć znacznie się poprawiły.

Nowa lampa biurkowa posiada zintegrowany moduł Bluetooth. Sterowanie głosowe włączaniem i wyłączaniem światła to kwestia wypowiedzenia komendy głosowej. Ponadto urządzenie to można sparować bezpośrednio ze smartfonem za pomocą aplikacji Mijia, aby swobodnie regulować jasnością światła. Maksymalna moc oświetlenia tej lampy to 1200 lx, co spełnia chiński standard oświetlenia na poziomie A. Zastosowanie technologii homogenizacji z dwoma soczewkami, rozszerzając obszar oświetlenia, sprawia, że ​​światło jest gładsze i delikatnie oświetla całe biurko.

Mijia Smart Desk Lamp Lite jest wyposażona w trzy tryby oświetlenia: słabe światło, średnie światło i mocne światło. Dłuższe przytrzymanie włącznika kontroluje poziom jasności.

Podstawa tej lampy jest mała, co oszczędza miejsce na biurku, a jej konstrukcja sprawia wrażenie eleganckiego gadżetu. Zawias główny umożliwia obrót ramienia o 218° w górę i w dół oraz o 180° w poziomie.

Źródło: XiaomiToday

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.