Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI #2

Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI #2

W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, określanego również jako 2019-nCoV, Xiaomi wydało wczoraj na chińskim forum Mi Community kolejny komunikat dotyczący aktualizacji MIUI w wersji tygodniowej, które – pierwotnie – miały zostać wznowione od przyszłego poniedziałku. Niestety, tak się nie stanie.

Xiaomi postanowiło zawiesić wznowienie aktualizacji ze względu na konieczność wykonania dodatkowych testów, co najwyraźniej nie jest możliwe w ramach wykonywania pracy z dala od biur Xiaomi w Pekinie i innych częściach Chin. Nie podano daty wznowienia aktualizacji.

W związku z tym komunikatem nie pojawią się również aktualizacje xiaomi.eu przez pewien czas (nie wiadomo jaki). Jeśli sytuacja się zmieni, będziemy informować Was na bieżąco.

źródło: własne


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.