Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI #2

Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI #2

W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, określanego również jako 2019-nCoV, Xiaomi wydało wczoraj na chińskim forum Mi Community kolejny komunikat dotyczący aktualizacji MIUI w wersji tygodniowej, które – pierwotnie – miały zostać wznowione od przyszłego poniedziałku. Niestety, tak się nie stanie.

Xiaomi postanowiło zawiesić wznowienie aktualizacji ze względu na konieczność wykonania dodatkowych testów, co najwyraźniej nie jest możliwe w ramach wykonywania pracy z dala od biur Xiaomi w Pekinie i innych częściach Chin. Nie podano daty wznowienia aktualizacji.

W związku z tym komunikatem nie pojawią się również aktualizacje xiaomi.eu przez pewien czas (nie wiadomo jaki). Jeśli sytuacja się zmieni, będziemy informować Was na bieżąco.

źródło: własne

Z Xiaomi i MIUI od grudnia 2016 roku. Szerzej znany jako Orjon. Tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Pomagam także wielu osobom na forum MIUIPolska.pl oraz Xiaomi.eu. Czasem można mnie spotkać na Wykopie (Orjon_MIUI) oraz w wielu innych miejscach. Interesuję się także ogólnie pojętą informatyką, historią i różnymi archiwaliami.