Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI #2

Koronawirus: zawieszenie aktualizacji MIUI #2

W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, określanego również jako 2019-nCoV, Xiaomi wydało wczoraj na chińskim forum Mi Community kolejny komunikat dotyczący aktualizacji MIUI w wersji tygodniowej, które – pierwotnie – miały zostać wznowione od przyszłego poniedziałku. Niestety, tak się nie stanie.

Xiaomi postanowiło zawiesić wznowienie aktualizacji ze względu na konieczność wykonania dodatkowych testów, co najwyraźniej nie jest możliwe w ramach wykonywania pracy z dala od biur Xiaomi w Pekinie i innych częściach Chin. Nie podano daty wznowienia aktualizacji.

W związku z tym komunikatem nie pojawią się również aktualizacje xiaomi.eu przez pewien czas (nie wiadomo jaki). Jeśli sytuacja się zmieni, będziemy informować Was na bieżąco.

źródło: własne

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz.