Kompendium wiedzy o MIUI: Aplikacje

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Kompendium wiedzy o MIUI: Aplikacje

com.xiaomi.shopW naszym serwisie pojawiła się właśnie w pełni uzupełniona lista aplikacji dostępnych standardowo w systemie MIUI. Każda z nich została opisana, udekorowana ikonką oraz screenem. Cały projekt jest fragmentem większego zbioru, w ramach którego będziemy starali się stworzyć kompleksowy poradnik dla osób zaczynających swoją przygodę z MIUI. Sama baza Aplikacji powstała przy współpracy z użytkownikami naszego forum dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli. 
 
 

Kompendium wiedzy MIUI: Aplikacje
Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
 • Ari9310

  swietna robota ;) znalazlem tylko chyba literowne… przy Poczcie:
  „(…)nie musimy na przykład kilka razy wpisywać tego samego hasła – to denerwuje na przykład przy K9).”
  nie chodzilo o T9?

  • Chodziło o aplikację K9 Mail.

   • Klaman

    Używam K9 i ani razu (oprócz momentu podpinania konta) nie musiałem podawać hasła. K9 ma też jedną z cech, której próżno szukać w apce z MIUI. Chodzi o odpisywanie na wiadomości. Przy bardziej rozbudowanych wiadomościach, w których jest poruszane wiele wątków, na które chcielibyśmy odpowiedzieć, podstawą jest możliwość edycji treści, na którą odpowiadamy, aby pomiędzy poszczególne wiersze wbić się z odpowiedzią. A programach komputerowych czy we wspomnianym K9 – można to zrobić (co nagminnie stosuję, bo korporacyjne metody z odpisywaniem na samej górze i pozostawianiem całego tego śmietnika (włącznie ze stopkami, regułkami i innymi cudami) na dole, to prawdziwe disco-polo w kwestii komunikacji e-mail.

    • A tak tu przyznam rację. Brakuje możliwości wygodnego odpowiadania na maila z edycją treści.

 • Re4ctioN

  Widzę, że nie śpieszy się Wam napisać że oficjalnie została potwierdzona data premiery Xiaomi Red Rice. :D Dla zainteresowanych – 5 listopada.

  • Ano :) nie śpieszy się.