Kolejny Mi Store w Warszawie

Kolejny Mi Store w Warszawie

W przyszły czwartek, 23 maja br. o godzinie 10:00 Xiaomi otworzy podwoje kolejnego sklepu Mi Store w Polsce. Tym razem miejscem, gdzie zostanie umiejscowiony salon, jest warszawska Galeria Młociny. Według oficjalnych informacji salon ten ma powierzchnię 170 metrów kwadratowych, co czyni go jednym z największych tego typu sklepów Xiaomi w Europie i największym w naszym kraju.

Jak zwykle przy okazji otwarcia nowego salonu firma szykuje atrakcje w postaci promocji, upominków oraz możliwości sprawdzenia swoich produktów. Tym razem przecenie uległy między innymi Redmi S2 (100 produktów z 669 na 339 zł) czy Mi 8 (z 2199 zł na 1399 zł, 100 produktów). Więcej promocji będzie ogłaszane stopniowo na stronie Xiaomi na Facebooku.

Na wydarzeniu będzie można zapoznać się z segway’em Ninebot, który posiada specjalny bodykit umożliwiający zmianę w gokarta. Każda osoba, która przejedzie się takim gokartem, otrzyma voucher pozwalający na zakup pojazdów elektrycznych Xiaomi ze zniżką o wartości 200 złotych.


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga (a przynajmniej się stara) ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-maila.