Kolejne wieści o Redmi Note 11 Global

Kolejne wieści o Redmi Note 11 Global

Z każdym dniem przybliżającym nas do globalnej premiery serii Redmi Note 11 dowiadujemy się o poszczególnych jej modelach coraz więcej. Wczoraj pisałem o przeciekach grafik ukazujących modele Redmi Note 11 Pro, zaś dzisiaj, za sprawą jednego z filipińskich sprzedawców, Shopee, dowiadujemy się wielu informacji o podstawowym wariancie serii.

Wiadomo już, że Redmi Note 11 będzie mieć ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ ze wsparciem dla częstotliwości odświeżania 90 Hz. Dzięki opublikowanym grafikom wiadomo również, iż na pewno podstawowy wariant serii napędza ośmiordzeniowy Snapdragon 680 (maks. taktowanie 2,4 GHz, grafika Adreno 610). Można również liczyć na dwa głośniki stereo, zaś główna jednostka aparatu będzie mieć rozdzielczość 50 Mpx (prawdopodobnie będzie to jednostka Samsung JN1). Towarzyszyć jej będą moduły szerokokątne oraz makro. Bateria będzie mieć pojemność 5000 mAh i wspiera 33-watowe ładowanie. Cena wariantu 4/64 GB podana na stronie ma wynosić 8999 peso filipińskich, czyli ok. 700 złotych.

Więcej szczegółów, póki co, brak. Co prawda strona produktu posiada podaną specyfikację, lecz nie zgadza się ona z pokazanymi wcześniej grafikami. Trzeba więc czekać na nowe i potwierdzone dane. Podobnie jak z Redmi Note 11 Pro nie wygląda na to, aby między poprzednikiem a tym smartfonem zaszły jakieś szczególne zmiany. Będziemy więc zapewne mieć do czynienia z prawie tym samym, co wcześniej, tylko “w innym opakowaniu”.

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]