Globalna premiera serii Redmi Note 11 już w przyszłą środę

Globalna premiera serii Redmi Note 11 już w przyszłą środę

Po październikowej premierze kolejnej generacji popularnej średniopółkowej serii smartfonów Redmi Note 11 nadszedł czas na ogłoszenie nowych produktów z tego portfolio przeznaczonych na rynki globalne. Xiaomi poinformowało, iż konferencja, podczas której pokazane zostaną nowe smartfony, odbędzie się w środę, 26 stycznia o godz. 13:00 czasu polskiego.

W chwili pisania tego artykułu według naszych informacji wiadomo, iż seria Redmi Note 11 przeznaczona m.in. na polski rynek będzie składać się z pięciu modeli:

  • Redmi Note 11,
  • Redmi Note 11S,
  • Redmi Note 11 Pro,
  • Redmi Note 11 Pro 5G,
  • Redmi Note 11 Pro+ 5G.

Jak przyzwyczaiło nas Xiaomi, poza ostatnim wariantem, który został pokazany także w Chinach pod tą samą nazwą i najpewniej nie będzie w znaczącym stopniu zmieniony, wspomniane urządzenia nie mają żadnego związku ze swoimi chińskimi odpowiednikami. Redmi Note 11 na rynek globalny najprawdopodobniej będzie pracować pod kontrolą Snapdragona 680 4G (8-rdzeniowy procesor wykonany w 6-nanometrowym procesie technologicznym, maks. taktowanie 2,4 GHz), a Redmi Note 11 Pro 5G napędzany będzie innym nowym układem od Qualcomma, Snapdragon 695 5G (8-rdzeniowy procesor, maks. taktowanie 2,2 GHz, 6-nanometrowy proces technologiczny). Pozostałe propozycje będą oparte na procesorach Mediateka — na razie nie wiadomo jednak, jakich (poza Note 11 Pro+, który działa pod kontrolą Mediateka Dimensity 920).

Czytaj też:  MIUI 22.4.27

Czekamy zatem na premierę — tuż po niej na portalu pojawi się artykuł podsumowujący nowości, które przekaże do publicznej wiadomości chińska marka.

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]