Grzejnik Xiaomi Mijia Vertical Fan Heater Lite w sprzedaży w Chinach

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Dopiero co pozbyliśmy się fali upałów, a tu Xiaomi oferuje nam urządzenie grzewcze na jesienne wieczory, wprowadzając do sprzedaży Mijia Vertical Fan Heater Lite.

Xiaomi Mijia Vertical Fan Heater Lite oraz jego funkcje

Według oficjalnych danych dostarczonych przez Xiaomi produkt ten posiada zaimplementowany ceramiczny element grzewczy PTC o mocy 2000 W, w celu szybkiego przewodzenia ciepła. Oprócz szybkiego nagrzewania się ogrzewacz ten ma cylindryczny korpus, który może dostarczać ogrzane powietrze pod szerokim kątem 70°, co pozwoli na ogrzanie dużej przestrzeni w niedługim czasie. Jakby tego było mało, pionowa nagrzewnica może kontrolować i utrzymywać stałą temperaturę w zakresie 22-28 stopni Celsjusza, wykorzystując w tym celu wbudowany w korpus czujnik temperatury NTC. Urządzenie to posiada cztery tryby działania: tj. stała temperatura, gorące powietrze, gorące słońce i naturalny wiatr w zależności od pomieszczenia, w jakim się znajduje. Produkt ten wyposażono również we wbudowany termostat, który automatycznie odcina zasilanie w celu schłodzenia urządzenia na wypadek przegrzania. Natomiast gdyby doszło do upadku, natychmiast odetnie ono zasilanie, w celu uniknięcia pożaru.

Jest to produkt należący do ekosystemu Mijia, więc praca jego jest w pełni kontrolowana zdalnie przy pomocy asystenta sztucznej inteligencji Xiaomi o nazwie Mi AI oraz dedykowanej aplikacji Xiaomi Home. Pozwala to na inteligentne sterowanie i kontrolę tego urządzenia za pomocą smartfona czy też innego urządzenia Xiaomi wyposażonego w mikrofon (pod warunkiem że znamy język chiński…).

Producent wycenił to urządzenie na kwotę 349 juanów (około 240 zł). Na chwilę obecną dostępne ono jest tylko na rynku chińskim. Xiaomi nie poinformowało o dostępności tego modelu na innych rynkach.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner