Google Pixel Fold w testach Geekbench

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Składany telefon Google był w ostatnich miesiącach przedmiotem wielu plotek. Dziś przedstawiamy wyniki testów przeprowadzonych na platformie Geekbanch.

Według plotek premiera tego smartfonu powinna odbyć się w maju przyszłego roku. Niektóre dane ze specyfikacji technicznej tego modelu ukrywającego się pod nazwą kodową Google Felix, zostały właśnie upublicznione dzięki testom na platformie Geekbench.

Google Felix w testach Geekbench

Do testów Geekbench trafił smartfon o kryptonimie Felix, którym może być Google Pixel Fold. Telefon ten do testów dostarczono z procesorem Google Tensor G2 wspieranym przez 12 GB pamięci RAM. Dodajmy, iż układ ten znajduje się również we flagowej serii Pixel 7.

Oprócz zintegrowanego procesora graficznego Mali-G710 posiada on dwa wysokowydajne rdzenie o taktowaniu 2,85 GHz, dwa o taktowaniu 2,35 GHz oraz cztery o wydajności 1,8 GHz. Testowany smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 13.

Google Pixel Fold otrzymał 3257 punktów w teście wielordzeniowym oraz 1047 w teście jednordzeniowym. Należy pamiętać, że testy porównawcze mogą nie być do końca wiarygodne. 

Urządzenie wyposażone jest w ekran wewnętrzny OLED o przekątnej 7,9-calowy o częstotliwości odświeżania 120 Hz oraz rozdzielczości 1840 × 2208 pikseli. Natomiast zewnętrzny ekran o podobnych wymiarach posiada rozdzielczość 1080 × 2100 pikseli. Czytnik linii papilarnych w tym modelu raczej będzie znajdował się w bocznej obudowie. Ponadto ma mieć zbliżoną stylistykę do linii Pixel 7 i być wykonany z metalu połączonego ze szkłem. Zestaw aparatów raczej nie ulegnie zmianie. 

Jeśli chodzi o cenę, przewiduje się, że cena w dniu premiery może wynieść 1799 USD (około 7982 zł).

Źródło: GizChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner