FTP dla autorów spolszczeń portów

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
FTP dla autorów spolszczeń portów

Postanowiliśmy udostępnić nasz drugi serwer dla osób, które tworzą ROMy dla portowanych urządzeń, zawierające nasze spolszczenie MIUI. Dzięki temu paczki będą znajdować się na stabilnym serwerze (roms.miuipolska.pl), a Wy będziecie mieć dostęp do poprzednich wersji MIUI danego urządzenia. Póki co FTP dostali autorzy paczek dla SE Xperia Arc / Arc S oraz SE Xperia Neo / Neo V. Jeśli wśród Was znajdzie się ktoś, kto chciałby udostępniać paczki dla któregoś z portowanych na XDA urządzeń, to my chętnie umieścimy dane urządzenie w naszym downloadzie ;)

Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
 • Jan Pietruszka

  MIUI ma tylko jeden słaby punkt jak dla mnie. Słaby widget zegarka, bez pogody. A dostępne w markecie są do bani, nie animują się. Nie są FLIP. Powinna zostać dodana natywna aplikacja pogodowa z pięknymi animacjami ala’ sense. Ewentualnie przeportowana.

  • Radził bym zaznajomić się z tematem. Idąc Twoim tokiem rozumowania to słaby punkt ma: MIUI, CM7, CM9, AOSP, TouchWiz, MotoBlur itp czyli wszystkie romy prócz Sense. W Sense widget korzysta z frameworka HTC (com.htc.resources.apk) i tam masz flipa. A aplikacje tego nie mają bo musiały by korzystać z tego frameworka w systemie a to nie jest możliwe – nie jest możliwe w żadnym romie wgranie frameworka z htc (przynajmniej nie słyszałem o takim gdzie się dało). Dlatego tak jest. Aplikacje z marketu musiały by mieć własny sposób na te animacje. Aczkolwiek nie jestem pewien, czy czasem FancyWidget pro nie miały flip.

   • Mateczek

    kiedyś pamiętam że było, ale to stare dzieje, a co do spolszczeń to mógłbym się pobawić troche, tylko musiałbym się z tym zaznajomić

 • Jan Pietruszka

  Fancy Widgets Pro też nie posiada animacji flip, owszem jest ładny temat zegarka imitującego ten z HTC ale jak już przychodzi do momentu kiedy ma opaść „klapka” to po prostu zmienia się obrazek. Tak samo kiedy aktualizuje się pogoda, przejścia pomiędzy np deszczem a słonecznym dniem to zmiana statycznych obrazków (zresztą słabej rozdzielczości). Kupiłem kiedyś już ten program i się zawiodłem. Moim zdaniem MIUI jest ogólnie super nic poza tym nie mogę tutaj zarzucić, gry śmigają jak szalone. Jak dla mnie brakuje już tylko zegarka z pogodą. Te zegarki PL z dodatków do miui działają jak powinny tzn. działa efekt flip ale są totalnie brzydkie (jak dla mnie) nie pokazują pogody to -. Póki co używam właśnie Fancy Widgets.

 • Andrzej Sawiniec

  Jak sie z wami skontaktowac w sprawie tłumaczeń?