Skocz do zawartości

Brak dźwięku przez AUX


Grot

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam pewien problem z MI3 i kablem AUX. Odpaliłem ytb na telefonie (w chrome) , puściłem muzykę, podłączyłem kabel do radia samochodowego i... d*pa. Głucho. Na telefonie po podłączeniu kabla wybrałem "słuchawki". Pomyślałem, że może coś w ustawieniach, więc wszedłem w ustawienia -> dźwięk -> opcje dźwięku i wyłączyłem MiSound. To też nie pomogło. Ponieważ nie mam żadnej muzyki na telefonie to odpaliłem film, ale dalej cisza. W ustawieniach odtwarzacza (korzystałem ze standardowego) kliknąłem opcje i mimo, że wcześniej w ustawieniach już wyłączyłem MiSound to nadal miałem do wyboru opcję wyłącz MiSound. Po wyłączeniu MiSound w odtwarzaczu wideo dźwięk zaczął lecieć z radia. Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Wersja systemu 5.1.23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz dźwięk na zwykłych słuchawkach bez mikrofonu (jack 3pin). Jeśli jest to kabel aux masz zepsuty. Miałem też taka sytuację u siebie w samochodzie ze jeden telefon działał a inny nie na jednym kablu. Często jakieś chińskie kabelki dodawane do transmiterów fm mają taki problem.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...