Veis Opublikowano 2 godziny temu Opublikowano 2 godziny temu Cześć, Mniej więcej raz dziennie po wyłączeniu telewizora nie da się go ponownie włączyć pilotem. Pilot w ogóle nie reaguje. Jedynym sposobem jest wyjęcie wtyczki telewizora z gniazdka i podłączenie jej ponownie. Dopiero wtedy pilot znowu działa normalnie. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Myślałem że to jakiś odosobniony przypadek ale to już się robi wkurzające każdego dnia. Dzieki za porady
Netoper Opublikowano 1 godzinę temu Opublikowano 1 godzinę temu Bateria sprawna?Spróbuj odparować pilota, po tym odłączyć TV z gniazdka na 15- 20 sekund, włącz i sparuj od nowa pilota.Wysłane z mojego 25053PC47G przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się