Skocz do zawartości

Mi10t pro 5g nie działa mikrofon


PolishLemur

Rekomendowane odpowiedzi

Od 4dni mam problem z mikrofonem. Działa tylko po restarcie telefonu przez jakiś czas. Szumi, trzeszczy, pierdzi etc.

Mam najnowszego miui pobranego z miesiąc/dwa temu od początku aktualizacji miałem problem z transferem(zmiana operatora nic nie dała wina oprogramowania) po 20min nie działał wgl internet do teraz tak czasami mam muszę wtedy wyłączać i włączać transfer. Potem tryb ciemny wariował i w ustawieniach nie da się wyłączyć go w niektórych aplikacjach. W kilku aplikacjach pasek na dole się nie chowa i zasłania część aplikacji przez co nie da się jej używać, a teraz mikrofon działa kiedy chce i jak chce. Gdy chce z kimś pogadać to muszę mu napisać poczekaj minutę bo muszę telefon który ma rok restartować bo coś nie działa. Jest jakaś łatka do pobrania bo wypuszczenie nowej aktualizacji to jakiś żart 5latki ją robily? 2 miesiące nadal nie działa dużo rzeczy i 0 poprawek? Testowałem mikrofony oba w tym czymś co jak się klika na jądro. Czytałem podobny post z 2020 roku ktoś miał ten sam problem tylko że jemu działało w dyktafonie, mnie nigdzie nie działa. Po restarcie telefonu mikrofon działał poprawnie po jakiejś minucie bo odrazu po nagrałem filmik aparatem, szumy i trzaski, następny filmik już był git. 

Restsrtowalem wczoraj o 21 około dział do rana koło 9 ostatni raz testowałem teraz jest 11 nadal nie działa. Restsrtowalem go (wyłącz poczekałem chwilę i znowu włączyłem) minęło 20min i nadal trzeszczy i nic nie słychać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...