Jump to content

Redmi 9C NFC – EEA Stable


rusiadek

Recommended Posts

Wyszedł nowy soft:

V12.5.3.0.RCSEUXM z Androidem 11.

Niestety, są tylko wersje recovery i fastboot - brak OTA. Telefon nawet na region Szwajcaria nie aktualizuje się. Czyżby nowy soft był tylko dla wybrańców?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy komuś udało się zaktualizować ten telefon. Próby aktualizacji zarówno z recovery jak i fastboot kończą się fiaskiem. Wychodzi na to, że ten soft jest zwykłym fakenewsem żeby pokazać, że próbują coś robić, ale z zerowym skutkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ale czego gratulować ?
Większość ludzi nie grzebie w systemach telefonów, a ci co chcą grzebać no to muszą się wykazać jakąś tam znajomością zagadnienia i ta znajomość w miarę każdego grzebania w sofcie rośnie.
Kto nie lubi grzebać i fon ma mu służyć do tego do czego został w zamyśle producenta stworzony jedzie na sofcie fabrycznym,
Kto lubi grzebać, ma z tego frajdę, wrzuca nie fabryczne romy

A skoro nie ma wersji OTA no to przeciętny użytkownik nie będzie nawet wiedział że się pojawiła aktualizacja pod inny sposób aktualizacji.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu TapatalkaLink to comment
Share on other sites

Można to też tak tłumaczyć. Kupiłem smartfony tej firmy, bo słyszałem opinie, że Xiaomi dba o swój sprzęt. Widać to na przykładzie w/w smartfona jak i Redmi Note 7. W porównaniu z innymi dbałość ich o bezpieczeństwo jest poniżej zera.

Link to comment
Share on other sites

Za przeproszeniem durne porównanie.
Widzę że Ty jesteś z tych co się jarają cyferkami i wniebogłosy
krzyczą że zbyt wolno się zmieniają nie mając pojęcia o zagrożeniach cyfrowych. To Cię uświadomię - czy masz zabezpieczenia z przed 5 lat czy z wczoraj to przejęcie telefonu jest praktycznie na takim samym poziomie zagrożenia.
Dopóki sam nie podejmiesz jakichś działań typu: klikanie w dziwne linki, instalowanie trefnych aplikacji, podawanie danych na spreparowanych stronach to możesz spać jak w skarbcu mennicy.
A mając nawet najnowszy pakiet bezpieczeństwa ( mam nadzieję że pojmujesz jego zasadę działania*) to wystarczy, że zrobisz jakiś nieodpowiedzialny ruch i masz np wyczyszczone konto w banku, czy przejęte konta internetowe.

*Pakiet bezpieczeństwa nie blokuje działań użytkownika.
Nawet Pegasusa nie da się ot tak zdalnie zasadzić komuś w telefonie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czasami tak jest że przez kilka godzin, dni jest spowolnienie do póki się soft nie ułoży, jak po tygodniu dalej muli to trza by zrobić reset do fabrycznych.
Ewentualnie można spróbować czyścić pamięć podręczna wszystkich aplikacji ( też systemowych) potrafi pomóc ale diablo czasochłonne.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...