Skocz do zawartości

mi 4k laser 150 projektor wadliwa karta sieciowa


Pablo77

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni jestem posiadaczem projektora XMJGTYDS01FM. Po podłączeniu i ustawieniu wszystkiego odpaliłem sobie telewizję i tu pojawił się problem. Korzystam z IPTV do czego potrzebuję dość szybkiego internetu.  Kanały zaczęły się przycinać i nieustannie mielić. Myślę sobie o co chodzi? odpaliłem tą samą listę kanałów na lapku i śmiga aż miło.

Następnie postanowiłem sprawdzić szybkość łącza na moim laptopie i osobno na projektorze. Wynik testu zwalił mnie z nóg.  Szybkość internetu na lapku wyszła jakoś koło 80mbs gdzie wysyłanie wykręcało 5mbs (czyli w normie, mam internet 100mbs) natomiast na projektorze maksymalnie pobieranie nie przekraczało 5mbs ale wysyłanie  już sięgało 60mbs ( jest to niemożliwe pn mój dostawca internetu daję maksymalne wysyłanie 10mbs). Test powtarzałem wiele razy wartości nieznacznie się różniły.

Wnioskuję  z tego że karta sieciowa - moduł wifi projektora są uszkodzone. Myślałem że może urządzenie działa w trybie routera i stąd te problemy ale przywróciłem fabryczne ustawienia i dalej jest tak samo. Do tego projektor rozłącza się z wifi raz na jakiś czas. W pn idę oddać go do sklepu z tytułu rękojmi, chyba że ktoś z was wie jak rozwiązać ten problem. 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez Pablo77
tagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...