Skocz do zawartości

Yanosik i problem Bluetooth.


Prtyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

W samochodzie korzystam z Yanosika poprzez kanał rozmów telefonicznych (tylko  wtedy działa radio i jednocześnie otrzymuje komunikaty). Telefon się łączy z radiem poprawnie i początkowo wszystko działa. Po około 2 godzinach jazdy autem przy pojawiajacym się komunikacie z Yanosika i otwarciu kanału rozmów z głośników w aucie nie wydoybwa się żaden dźwięk (Przez ok. 2h działało). W momencie kiedy próbuję zadzwonić do kogoś to nie słysze rozmówcy, a on mnie tak. W przypadku kiedy w aucie przełaczę się na BT jako źróło muzyki to działa poprawnie, ale kanał rozmów znów kuleje. Jak zgaszę auto to następnego dnia działa normalnie przez jakiś czas. 

Podejrzewam, że to problem telefonu. Wcześniej korzystałem z Mi 9 Se i taka sytuacja nie wystąpiła. Dla testu ponownie jeździłem cały dzień ze starym tel i wsztko było ok. W ustawieniach programisty BT w obu telefonach jest to samo. Czy jesteście mi w jakiś sposób pomóc? Z innymi telefonami radio w aucie również działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam. Mam telefon sprawowany przez bluetooth z fabrycznym radiem VW RNS 315. Jak ustawić Yanosika i telefon by komunikaty z Yanosika leciały na telefonie natomiast muzyka z telefonu (np. z YouTube) na radiu samochodowym?

Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...