siwyyy77 Opublikowano 10 Września 2021 Opublikowano 10 Września 2021 Zastępcza słuchawka taka szufladowa, były problemy więc postanowiłem wgrać nowy rom, wszystko poszło sprawnie, nie było błędów itp, ale jak dałem w TWRP ponowne uruchomienie to włączył się fastboot i nic nie idzie zrobić… Komputer nie widzi fona w minimal abd & fastboot, choć przy podłączaniu do kompa jest dźwięk podłączenia nowego urządzenia i komputer wykrywa urządzenie… Nie da się nawet wyłączyć słuchawki, bo zarówno power jak i power z plusem jak i minusem(głośność) powoduje powrót do trybu fastboot. Idzie to uratować?
Netoper Opublikowano 10 Września 2021 Opublikowano 10 Września 2021 Tak, trza otworzyć i zewrzeć test pointy, Jak swoją swego czasu ucegliłem (nie raz) to w ten sposób się ratowało. Na YT były filmiki jak się to robi.Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
mrosi Opublikowano 11 Września 2021 Opublikowano 11 Września 2021 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi