Skocz do zawartości
  • 0

Jaki model wybrać +/- 800zł


hCYk

Pytanie

Witam. 

Z racji tego że mój Redmi Note 4X ostatnio zaczął niedomagać szukam nowego telefonu. Dostanę coś fajnego w tym budżecie? Zastanawiam się nad Redmi Note 8 Pro tylko czy nadal warto go kupić. Głównie chodzi o to że to model zeszłoroczny i nie chce żeby zaraz stracił wsparcie. Myślałem też nad Poco M3 Pro no i Redmi Note 10. Co będzie w tym przedziale najlepszym wyborem? Z góry dziękuje za odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0



Witam. 
Z racji tego że mój Redmi Note 4X ostatnio zaczął niedomagać szukam nowego telefonu. Dostanę coś fajnego w tym budżecie? Zastanawiam się nad Redmi Note 8 Pro tylko czy nadal warto go kupić. Głównie chodzi o to że to model zeszłoroczny i nie chce żeby zaraz stracił wsparcie.


A od jakiego czasu nie masz wsparcia do 4x ? :)
Kolejna sprawa, co takiego jest w tym wsparciu że bez niego nie można żyć?


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jadę praktycznie na bazowym romie Indonezja, i nie narzekam na bugi które są w nowszym miu, Mam też PocoX3 ten jest ciekawszy od RN8pro. Bawiłem się niedawno Realmi 8pro, i jakby się trafiło tak jak kumplowi że kupił za 750zł, nówkę sztukę od kogoś kto brał na przedłużenie umowy to bym się nie wahał.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No jest nawet Poco X3 w oficjalnym sklepie MI Store za 900 zł w promocji tylko jakoś nie mogę się przekonać do tego tyłu.... Zresztą idąc tym tokiem myślenia mogę ciągle do czegoś dokładać i zawsze znalazłoby się coś lepszego. Szkoda że XIAOMI nie robi już mniejszych smartfonów pokroju mojego RN4X. Za dużo mają tych modeli i człowiek zwyczajnie nie wie co wybrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...