Jump to content
  • 0

Jaki model wybrać +/- 800zł

hCYk
 Share

Question

Witam. 

Z racji tego że mój Redmi Note 4X ostatnio zaczął niedomagać szukam nowego telefonu. Dostanę coś fajnego w tym budżecie? Zastanawiam się nad Redmi Note 8 Pro tylko czy nadal warto go kupić. Głównie chodzi o to że to model zeszłoroczny i nie chce żeby zaraz stracił wsparcie. Myślałem też nad Poco M3 Pro no i Redmi Note 10. Co będzie w tym przedziale najlepszym wyborem? Z góry dziękuje za odpowiedz. 

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Witam. 
Z racji tego że mój Redmi Note 4X ostatnio zaczął niedomagać szukam nowego telefonu. Dostanę coś fajnego w tym budżecie? Zastanawiam się nad Redmi Note 8 Pro tylko czy nadal warto go kupić. Głównie chodzi o to że to model zeszłoroczny i nie chce żeby zaraz stracił wsparcie.

A od jakiego czasu nie masz wsparcia do 4x ? :)
Kolejna sprawa, co takiego jest w tym wsparciu że bez niego nie można żyć?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

• 0

No już pewnie z dwa lata i telefon nadal dzielnie sobie radził więc chyba faktycznie nie ma co się tego obawiać.

A wracając do tematu telefonu to co mógłbyś mi polecić? 

• 0

Ja jadę praktycznie na bazowym romie Indonezja, i nie narzekam na bugi które są w nowszym miu, Mam też PocoX3 ten jest ciekawszy od RN8pro. Bawiłem się niedawno Realmi 8pro, i jakby się trafiło tak jak kumplowi że kupił za 750zł, nówkę sztukę od kogoś kto brał na przedłużenie umowy to bym się nie wahał.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

• 0

No jest nawet Poco X3 w oficjalnym sklepie MI Store za 900 zł w promocji tylko jakoś nie mogę się przekonać do tego tyłu.... Zresztą idąc tym tokiem myślenia mogę ciągle do czegoś dokładać i zawsze znalazłoby się coś lepszego. Szkoda że XIAOMI nie robi już mniejszych smartfonów pokroju mojego RN4X. Za dużo mają tych modeli i człowiek zwyczajnie nie wie co wybrać.