Skocz do zawartości

Szybkość fixa GPS


chodzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam mały problem z moim Mi2S a mianowicie z nawigacja GPS. Na samym początku użytkowania telefonu (a nie było to dawno bo mam go od dwóch tygodni) jak tylko włączyłem jaką kolwiek aplikacje która używa lokalizacja telefon łapał fixa po 3-5sek. Nie ważne czy była to Automapa czy Endomondo. I bardzo mnie to cieszyło. A od jakichś dwóch może trzech dni ma on duże problemy żeby odnaleźć się w terenie.

Na telefonie mam zainstalowany Rom MIUI POLSKA 5.3.27 i nie wiem z czego wynika ten problem. Może ktoś z Was będzie umiał mi podpowiedzieć jak można pozbyć się tego problemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że lipny jest moduł GPS to ciężko jest mi się zgodzić bo zaraz po instalacji softu działał super szybko i dokładnie dlatego zastanawiam się co to mogło zepsuć. Czy to kwestia samego Endomondo czy może jakieś ustawienia się zmieniły w tym czasie czy może jest to kwestia tego że system uzbierał jakieś "śmieci" i one coś blokują?? Bardzo mnie to zastanawia bo bardzo mi zależy na tym żeby akurat ta funkcja działała jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że lipny jest moduł GPS to ciężko jest mi się zgodzić bo zaraz po instalacji softu działał super szybko i dokładnie dlatego zastanawiam się co to mogło zepsuć. Czy to kwestia samego Endomondo czy może jakieś ustawienia się zmieniły w tym czasie czy może jest to kwestia tego że system uzbierał jakieś "śmieci" i one coś blokują?? Bardzo mnie to zastanawia bo bardzo mi zależy na tym żeby akurat ta funkcja działała jak najlepiej.

 

Poczytaj temat:

http://miuipolska.pl/forum/topic/4944-sekrety-plik%C3%B3w-gpsconf-z-r%C3%B3%C5%BCnch-wersjie-miui-pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie nie jest kwestia plik gps.conf bo tak jak pisałem na początku w pierwszych dniach użytkowania wszystko było super fix po kilku sekundach a teraz trwa to znacznie dłużej (jak już złapie jest wszystko super ale trwa to czasami kilka a nawet kilkanaście minut) dlatego zastanawiam czym ta zmiana może być spowodowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...