Skocz do zawartości

Telefon z Chin, możliwość instalacji xiaomi.eu


DrakonasX

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Niedawno rozklekotał mi się MI 9T [*], a że uważałem go za bardzo wysłużony telefon i mój chyba ulubiony to i postanowiłem dorwać kolejnego, tym razem Mi 9T Pro.
Dorwałem, dziś go otrzymałem z chin i co.. BL niby odblokowany, OS niby na jakiś global wrzucony.. aczkolwiek telefon aktywowany w chinach 

I tutaj sprawa tyczy się tego, czy da radę na nim zainstalować MIui PL?
Oraz jak naprawić fakt, że jest wyszarzone OEM mimo, że wszędzie napisane jest iż odblokowane.. Dodaję SS.

Mam nadzieję, że ktoś pomoże rozwiązać wątek 
Jedyne czego nie mam to chyba NFC przez "ich" zmiany.
Aczkolwiek jeśli jest opcja wgrania w to TWRP i uruchomienie magiska to już sobie poradzę 

ADB działa
Fastboot'a nie wykrywa.


Pozdrawiam!

Edit:

Chciałem edytować post, aby podać rozwiązanie w razie potrzeb.. Czy jest może na dziale z MI9TPro jakiś spis tematów, które rozwiązują dane problemy?
Niżej podaję treść, którą chciałem w swojej wypowiedzi dodać, oraz tym samym problem uznać za rozwiązany.

A co tematu, to mimo wszystko chciałem znaleźć odpowiedź czemu akurat OEM było "wyszarzone", jak to naprawić oraz czy nie byłoby problemu z wgrywaniem. Widziałem wiele postów na XDA, gdzie pytali o tą właśnie opcję, ale nikt nie odpowiedział. Jeśli wgra się TWRP to osobiście nie miałem problemu ze zmianą systemu oraz odblokowaniem OEM po jego zmianie.

"E: Problem siedział w sterownikach na PC. Musiałem ściągnąć odpowiednią wersję z grupy na telegramie  No i oczywiście właściwy kabel USB, bo na niektórych mogą być problemy z przerzucaniem plików/instalacją.


Problem rozwiązany."


Pozdrawiam 

signal-2021-05-19-201110.jpeg

signal-2021-05-19-201139.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam Błażejewski zmienił(a) tytuł na Telefon z Chin, możliwość instalacji xiaomi.eu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...